Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей20Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 26.
    Завсідник

Допоможи врятувати Дендропарк. Прибирання Дендропарку

Твоя допомога:
    1. Приходь 14.11.10(Неділя) о 10.00 на прибирання Дендропарку. Місце збору зупинка Дендропарк(яківчанська)
    2. Допомогай матеріально
    гаманці Webmoney:

U250034425516 - гривні - WMU
    Z179799416578 - долари - WMZ
    R277354904298 - рублі - WMR
    E137277189288 - євро - WME

3. Юредична та інша допомога. Приладдя. Екологічна допомога.

Наліпки:

http://radikals.in/main/105-sdfg.html

Завсідник
    Ответ Сообщение от ангел Посмотреть сообщение
    http://radikals.in/main/105-sdfg.html
    Уборка, соц.проэкты -это очень хорошо и правильно. ОЧЕНЬ!!!!!

Но зачем же остановки этой ссылкой краской подписывать? Сегодня видела полуметровые буквы !!!! Двойные стандарты ?

Вашей ссылкой radikals.in подписана остановка где-то по кольцу -лично сегодня видела. Большими буквами.
    Завсідник

Re: Допоможи врятувати Дендропарк. Прибирання Дендропарку

СолнышкА, в нас тройні стандарти)

Ми не організація чи партія. Тому кожен обирає сам шлях агітації та розвитку.

Малювання, яке вибирають учасники руху є тому, що:
    1. Якогось наша система зробила окупацію та продовжує це робити. Учасники руху - це не міліонери, які зможуть купити собі рекламу на бордах.
    2. Де і як тоді проводити агітацію?
    3. Однозначно ті слова, що ти говориш є провокацією. Малювання відбувається на будівельних огорожах, які знімаються після будівництва, а також на спорудах реклами, які ніякого архітектурного змісту не несуть.

І суто до тебе питання чим є поганете що людина побачить агітацію, прочитає і усвідоме що не тільки бухати та ходити на Каштанку круто, а ще щось зробити? Чи краще бути овочем і задавати такі питання як ти?
    Завсідник

СолнышкА, в нас тройні стандарти)
    Какие?
    Ми не організація чи партія. Тому кожен обирає сам шлях агітації та розвитку.
    Основная идея - чистота определенных мест,а с остальными -коммунальные службы разберутся? Или ждем новую организацию, которая за Вами уберет?
    Малювання, яке вибирають учасники руху є тому, що:
    1. Якогось наша система зробила окупацію та продовжує це робити. Учасники руху - це не міліонери, які зможуть купити собі рекламу на бордах.
    2. Де і як тоді проводити агітацію?
    3. Однозначно ті слова, що ти говориш є провокацією. Малювання відбувається на будівельних огорожах, які знімаються після будівництва, а також на спорудах реклами, які ніякого архітектурного змісту не несуть.
    Значит факт вы не отрицаете?
    І суто до тебе питання чим є поганете що людина побачить агітацію, прочитає і усвідоме що не тільки бухати та ходити на Каштанку круто, а ще щось зробити? Чи краще бути овочем і задавати такі питання як ти?
    Ваша агитация -обычное хулиганство, и то, как вы это отстаиваете - доказательство тому, что благородных помыслов - ноль. Счета на вебмани -желание срубить бабло.
    Это ИМХО одного из жителей Полтавы. Или для кого чистота тогда?
    И если хотите что-то доказать, то не переходите на личности, а аргументируйте фактами . Надеюсь, Вы поймете о чем я
    Завсідник

Шо вам шановна можна сказати. Да нічого ви чи ти різниці не має. Вам просто не дойде. Я би міг попросити фото де там хтось шось замалював, але це суто не важливо. Чому? ну бо вам би а би до чогось пристати. Прийдіть допоможіть в прибиранні тоді ваша думка буде важлива, а, зараз, "НЕ МЕТАЙТЕ БІСЕР ПО ПОВІТРЮ" ..
    Завсідник

Шо вам шановна можна сказати. Да нічого ви чи ти різниці не має. Вам просто не дойде. Я би міг попросити фото де там хтось шось замалював, але це суто не важливо. Чому? ну бо вам би а би до чогось пристати. Прийдіть допоможіть в прибиранні тоді ваша думка буде важлива, а, зараз, "НЕ МЕТАЙТЕ БІСЕР ПО ПОВІТРЮ" ..
    Вам просто нечего сказать, потому как агитация за чистоту скрывает ложный контекст идеи, ради которой это делается.

Зачем вам фото, если вы сами подтверждаете такие действия:

Малювання відбувається
    , что ведет за собой то, что кому-то, кто работает с

на будівельних огорожах, які знімаються після будівництва, а також на спорудах реклами, які ніякого архітектурного змісту не несуть.
    придется убирать за вами.

Так в чем же значимость Вашей

Ми не організація чи партія
    ? Кто Вы, чем занимаетесь и для чего?
    ри?

Ответ Сообщение от СолнышкА Посмотреть сообщение
    Вам просто нечего сказать, потому как агитация за чистоту скрывает ложный контекст идеи, ради которой это делается.
    Кто Вы, чем занимаетесь и для чего?
    Чому Ви стверджуєте про якийсь ложний контекст, якщо не знаєте, хто ці люди і чим займаються?

Бачила надпис зеленою фарбою, і дійсно на щитах, котрі закривають будівельний майданчик, а не на зупинці. Коли будівництво завершиться, щити знімуть, і буде всьо в шоколаді. Яка проблема?
    П.С. До речі, буквально через будинок ще одні щити будмайданчика обмальовано гоголівськими темами - теж нон б’єн?
    Завсідник

Я стараюсь анализировать всю информацию,которая мне попадается

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Чому Ви стверджуєте про якийсь ложний контекст, якщо не знаєте, хто ці люди і чим займаються?
    Потому что если нечего скрывать, то люди говорят: я, Иванов, моими друзьями Сидоров, Петров и т.д. , у нас есть огранизация, мы собираемся тут, мы делаем это и это. На сайте -ни одной фамилии, ни одного контакта -ничего. Это странно, плюс они сами себя не могут назвать : ни партия, ни организация

Бачила надпис зеленою фарбою, і дійсно на щитах, котрі закривають будівельний майданчик, а не на зупинці. Коли будівництво завершиться, щити знімуть, і буде всьо в шоколаді. Яка проблема?
    А если бы вам на заборе написали такое? Щиты для стройки тоже стоят по 130 грн/шт и используются многократно. Но дело не в этом, а в том что это порча чужого имущества, наказуема законом. (хм, может потому и контактов нет). Лично я видела остановку -при возможно сфотографирую.
    П.С. До речі, буквально через будинок ще одні щити будмайданчика обмальовано гоголівськими темами - теж нон б’єн?
    Я не считаю это правильным. И всех искать не будем.Но раз уж представители сами пришли на форум, то их и спрашиваю. Логично?
    А то, что организация борется за чистоту, но сама в других местах этого не соблюдает - парадоксально.
    А то, что уклоняются от ответов - вызывает недоверие.
    ри?

Потому что если нечего скрывать, то люди говорят: я, Иванов, моими друзьями Сидоров, Петров и т.д. , у нас есть огранизация, мы собираемся тут, мы делаем это и это. На сайте -ни одной фамилии, ни одного контакта -ничего. Это странно, плюс они сами себя не могут назвать : ни партия, ни организация
    Якщо я Вам не викладаю якусь інформацію про себе, це теж означає, що я маю "ложний контекст"?
    Люди не пишуть свої прізвища з різних причин і я не бачу в цьому нічого дивного. Думаю, якби комусь знадобилося, то і контакт би знайшли, і прізвище дізналися. А так просто, з пустого в порожнє...

СолнышкА, пропоную Вам дізнатися істинну причину існування цього нєчто, сходити і допомогти цим хлопцям/дівчатам, а заодно вилаяти за попсоване чуже майно. Як ідея? А головне - відразу все стане зрозумілим: хто, куди і навіщо.
    Завсідник

Якщо я Вам не викладаю якусь інформацію про себе, це теж означає, що я маю "ложний контекст"?
    Люди не пишуть свої прізвища з різних причин і я не бачу в цьому нічого дивного. Думаю, якби комусь знадобилося, то і контакт би знайшли, і прізвище дізналися. А так просто, з пустого в порожнє...
    Стоп! А при чем тут личные данные людей? Вроде , даже не знаю как правильно назвать, " не организация, не партия" публично просят денег и помощи. Я не признаю стадный инстинкт и не раздаю свои деньги направо и налево. Я не верю на слово в чистоту помыслов - мне нужны доказательства. Меня настораживает некая закрытость и наличие непрямых, уклончивых ответов, противоречивые действия .

А личное дело других, и Вас в том числе, как поступать, большинство учится только на своих ошибках .

Офтоп:
    Хотя, без таких людей,наверное, раздел Кидалово бы просто не существовал
+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя