ВАУ!!!!!

28 жовтня на площі біля Полтавської обласної державної адміністрації відбулося урочисте вручення ключів від новеньких ВАЗів для працівників міліції Полтавщини. На церемонії були присутні начальник Управління МВС України в Полтавській області Олександр Рудяк та голова Полтавської облдержадміністрації Олександр Удовиченко.
Оновлення міліцейського автопарку стало можливим завдяки сприянню Полтавської обласної держадміністрації, а також Кременчуцького нафтопереробного заводу в рамках діючої Обласної програми боротьби зі злочинністю 2005-2010 років.
Ключі від 32 автомобілів марки ВАЗ 21099 та ВАЗ 2107 з рук головного міліціонера області та голови облдержадміністрації отримали правоохоронці з дев’яти міськрайорганів області, міських управлінь та галузевих служб апарату УМВС, повідомляє прес-служба ВЗГ УМВС у Полтавській області.
Голова облдержадміністрації, Олександр Удовиченко, привітав правоохоронців з оновленим автопарком та висловив сподівання щодо подальшої співпраці в ім’я безпеки та добробуту жителів полтавського краю.
У свою чергу, керманич міліції Полтавщини подякував керівництву обласної державної влади за плідну співпрацю, розуміння та підтримку міліції області в боротьбі зі злочинністю. Також слова вдячності Олександра Рудяка звучали на адресу адміністрації Кременчуцького нафтопереробного заводу, які самостійно вийшли з ініціативою щодо надання допомоги в оновленні міліцейського автопарку.
«Питання щодо оновлення автопарку міліції Полтавської області нині є дуже актуальним, оскільки майже 47 % нинішнього транспорту знаходиться у нетранспортабельному стані, - говорить полковник міліції Олександр Рудяк. - Допомога, яка надається нині державною владою та іншими небайдужими підприємцями, є вагомим внеском у покращення оперативності та якості роботи міліції в боротьбі зі злочинністю в регіоні та забезпеченні належного громадського порядку!»
На завершення церемонії, за християнською традицією, відбулося освячення нових автомобілів отцем Михайлом, секретарем Полтавської єпархії, після чого щасливі власники в погонах отримали команду керівництва приступити до несення служби.
http://novyny.pl.ua/info/4136.htm