Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей11Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2
Показано с 11 по 20 из 20.
    part of me

Re: Прибирання Дендропарку

Ответ Сообщение от Gonosuke Посмотреть сообщение
    Так убирал мусор или нет?
    З ними ні, а в Дендропарку - так. Тепер ти мабуть відповіси таки на моє питання?

.

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Тепер ти мабуть відповіси таки на моє питання?

Я лично и убирал и деревья сажал и что теперь?

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    З ними ні, а в Дендропарку - так.
    В этом году?
    Завсідник

Прибирання Дендропарку

Досить часто доводиться чути нарікання на сучасну молодь — мовляв вона пасивна, не переймається своїм майбутнім тощо. Вчора у полтавському дендропарку відбулася акція, яка зруйнувала даний стереотип.

Майже півсотні молодих людей зібралися цієї неділі для того, щоб прибрати дендропарк від сміття.

Після важкої роботи на всіх бажаючих чекав казанок зі смачною кашею, яку приготувала одна з активісток. Під час обіду на природі учасники акції обговорили можливі варіанти порятунку дендропарку. Були висловлені досить цікаві ідеї, які заслуговують на окрему статтю.

Сподіваємося, що дана акція нагадає полтавцям про можливості та силу громади, а скептиків наштовхне на думку, що якщо у нас є така небайдужа молодь, то Україна має майбутнє.
    http://radikals.in/vi/110-gerg.html
    ри?

Нє, все кльово, хлопці-дівчата. Прибирання сміття, рятування дендропарку....
    Єдиного не розумію - чому ховаєте свої обличчя?
    bvn
    йог на танке

Може вони зтирають особисту історію... Я до речі теж не люблю кругом своєй фізіономієй світить... Люди різні в світі зустрічаються, воно мені треба?
    Новачок
    Question

Молодцы! А на счет лиц ,это их личное дело. Берите пример
    part of me

У кого є якісь питання щодо обличь пишіть в ПП.
    Завсідник

Прохання до всіх хто хоче чимось допомогти в даному питанні пишіть тут побажання та ідеї.

Дана акція не є одноденною.
    bvn
    йог на танке

Ответ Сообщение от ангел Посмотреть сообщение
    Прохання до всіх хто хоче чимось допомогти в даному питанні пишіть тут побажання та ідеї.

Дана акція не є одноденною.
    Та які ідеї. Я теж колись був не тільки учасником, а навіть організатором подібної акції... А толку? З невіглаством боротися такими засобами - марна справа, а саме прибирання території - крапля в морі, в порівнянні з тим, як вони гадять... Хіба за ними встигнеш?
    А взагалі-то все одно це добра справа і її треба комусь робити. Головна ідея - пишіть про акції тут на форумі, пишіть завчасно, тоді можливо буде більше учасників. І краще не плодити теми, а зробити одну, на яку зможуть підписатися всі бажаючі і отримувати вчасно повідомлення від форуму...
    Усіляких вам гараздів у вашій нелегкій справі! :)

PS: І ще фотографуйте не себе... А фотографуйте місця до та після прибирання... Може ті хто гадять, колись подивляться і порівняють... Може зроблять вибір, як насправді краще виглядає, та будуть його дотримуватися... хоча навряд чи...
    Завсідник

Ти не зрозумів. Ми зробили програму і затверджуємо кошторис по повному відновленню Дендропарку. Засадженя розчищення і штат працівників по прибиранню.
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2