Напередодні в Глобинському районі Полтавської області, поблизу села Радалівка, на торф'яному масиві виникла пожежа.

Як повідомили в Центрі пропаганди Головного управління Міністерства з питань надзвичайних ситуацій України в Полтавській області, вогнем пошкоджена суха трава на площі 2 га і поверхневі поклади торфу на площі 2 га.

Пожежа локалізована пожежною частиною м. Глобине і силами фермерського господарства Оріон.

"Однак сьогодні в тому районі спостерігається вогнищеве горіння поверхневих покладів торфу на площі 1,5 га. Ситуація перебуває під контролем, впливу продуктів горіння на населення немає, відстань до найближчого населеного пункту с. Радалівка - 3 км", - повідомив представник Центру пропаганди.

Крім того, за даними МНС, учора також виникла пожежа на торфовищах у Пирятинському районі Полтавської області, поблизу села Березова Рудка. Вогнем пошкоджені поверхневі поклади торфу на площі 3 га. Пожежу локалізовано пожежними Пирятина, проте спостерігається вогнищеве горіння поверхневих покладів торфу на площі 2,8 га.

"У даному районі ситуація також перебуває під контролем. Відстань від торфовищ до найближчого населеного пункту села Березова Рудка - 2 км", - повідомили в МНС.

Як повідомлялося, пожежу в Дніпропетровській області на території Новомосковського військового лісництва вдалося ліквідувати.
За матерiалами:
УНІАН