3 квітня в Полтаві пройшла хода правих футбольних фанатів у якій взяло участь близько 100 активістів, які люблять футбол.


Причини:
„Після порушення домовленостей між фанатами, керівництвом та міліції з боку останніх, котрі (правопорушення) супроводжувалися, в кінці минулого року, забороною проносу банерів, касових стрічок, прапорів на фан-сектор усі вболівальники, що увесь матч підтримують команду, вирішили змінити місце своєї дислокації, щоб можна було вільно вивішувати усі банери, уникати непотрібного шмону, (під час котрого дівчат мацали сурові дядьки, а хлопців перевіряли так довго, що навіть прихід на матч за годину до початку не означав, що ти до стартового свистка будеш на секторі), та вчасно потрапляти на футбольне дійство.

Вирішено було перебратися на 17-18 сектори, де людям не потрібно тиснутися, і де усі бажаючі підтримувати клуб, але не бажаючі йти на 22-й, могли разом з усіми шизіти. Для міліції це стало несподіванкою. Звісно до матчу з "Металургом" з Запоріжжя все пройшло гладко, а ось сьогодні, на матч з "Таврією" фанів чекав сюрприз.

Люди купляли квитки, де ручкою було позначено номер сектору, це й давало сигнал міліції що це "фанат". Менти прикрили ворота, люди котрі перевіряли квитки почали проводити поверхневий обшук. Далі молодий капітан перегороджував шлях людям у шарфах, та казав : "ви фанати, вам сюди не можна, чекайте дядю Толю, вам треба йти на 22-й". В той же час, люди, котрі не дивлючись на погану погоду, погану підготовку стадіону (під ногами та на сидіннях лід), погану гру команду все ж прийшли на стадіон, аби підтримати клуб, заплатили від 10 до 20 гривень та бажали потрапити всередину. Коли біля проходу зібралася толпа з 300 чоловік: дядьки, малеча, дівчатка та "фанати", то міліція почала пропускати у вузьку щілину по одному, в кого на квитку не було ручкою написано номер сектору, та тих у кого не було шарфа.

Іншим у вході було відмовлено. Якимось чином протиснувшись на матч хвилині на 10-й, я все ж потрапив куди хотів, проте багато хто перший тайм провів на 22-му в тиші та спокої.

Але виявилося що міліція і тут готова. Мало того, що окрім вже звичного знімання на камеру (це відверте порушення прав громадян) у сектор були запущені криси у шкіряних куртках.

Коли ж на секторі запалили дим (якщо керівництву начхати на фанатів, а міліція нас так любить, то чому мовчати?) то "криси" вивели з сектору зовсім не підпалювачів, а малечу. Коли ж старші намагалися сказати їм щось, то почули у відповідь коротке: "Иди на х*й".

Для кого ж тоді футбол...хотілося б спитати, коли навіть не цінять тіх нещасні 2000 фанатів, що не дивлячись на негаразди йдуть на стадіон, то для чого взагалі увесь оцей цирк, відлякуючий ту небагаточисельну армію”
Посилання http://coge.com.ua/
Лунали звичні футбольні гасла та „Футбол фанам, а не„правоохоронним органам”(там було А.К.А.Б)”

Хода пройшла центральною вулицею і всі вирушили на трибуну підтримати свою команду.

Спасибі всім за учась!!!

http://fierr.wordpress.com/2010/04/05/фан-хода-2/