Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей10Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2
Показано с 11 по 17 из 17.
    Добрий модер ))

Re: Моя страна следит за мной, и мне это не нравится

Завтра, 17 листопада, "Закон 404" розглядатиметься у другому читанні. Часу дуже мало, тому ініціатори боротьби з законопроектом наразі підготували коротке
    звернення до депутатів, щоб поінформувати їх про думку громадськості. Зараз під зверненням збирають "підписи", тобто згоду організації чи особисту згоду громадського діяча з цим зверненням.
    "Підписатися" потрібно якнайшвидше (впродовж кількох годин)!

Підпишіть петицію проти закону, через який стане можливою введення цензури в інтернеті: http://www.petition.org.ua/?action=view&id=238374

Докладніша інформація тут http://zakon404.pp.ua/

ри?

.... а поощрітєльні канфєти роздає Уксус?
    2.0

які канхвєти! патрони пажалста і автомати! іщем спонсора. комію поморалі фтопку. (писи: а ваще з тих петицій толк єсть якийсь????)
    Пророк

1. насколько мне известно, в Украине и так есть ряд законов, разрешающих "тем кому надо" совершенно спокойно обязать любого провайдера сливать копию всего проходящего трафика "туда куда надо". Однако, это требует соотв. тех. обеспечения на стороне провайдера - а ТАК ЖЕ и на стороне "тех кому надо". В целом, сумма денег получается слишком велика, для того чтобы это стало реальностью.
    2. чтобы закон исполнялся, необходимо обязать провайдеров провести соответствующую модернизацю - а даже для провайдера городской сети это будут очень немаленькие суммы. Я думаю, далеко не каждый провайдер будет способен вообще это сделать в полной мере. А если говорить о таких провайдероах, как укртелеком - то я вообще слабо себе представляю, сколько килотонн у.е. надо потратить и какого масштаба провести модернизацию, что бы то что описано в законе можно было реализовать на практике.

итого: очередной закон, который никогда не будет иметь практической реализации.
    2.0

але якшо закон єсть це одне, а якшо він в проекті це інше. заборонити простіше всього! але якщо вони думають, що таким чином можна щось поправити, то моралісти хрєнові помиляються. корчать з себе цнотливих.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Капєц, цирк на дроті. У нас законодавство і так повне вщент казусами, прогалинами і прочими недоліками, а вони ще й в інтернет сунуть свої рила. Мені вже стіко приходилось з подібним в процесі навчання стикаться. Але ж тут кадри рішають всьо. Просто деякі люди, які в праві ні в зуб ногой (ніц не розуміють) і пишуть отакі брєдові закони. А щодо петицій - то вже як складеться, іноді вони відіграють дуже велику роль, а інколи - залишаються непоміченими, бо дядям зверху так потрібно.
    Філософф

Я такщитаю, що це один із тих законів, які приймають, щоб була видимість що щось приймають. Бо в любій країні, якщо це потрібно буде службам держбезпеки, то ніхто простих людей питати не буде. І так прочитають-прослухають все що їм потрібно. ІМХО.
    І вобще, навряд чи хтось із присутніх пише шось таке , за що буде отсліжуватись якимось спецслужбами. Їм і без нас є де лапи погріти.
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2