Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 3 из 3.
 1. #1
  Offline
  part of me

  Oracle купив Sun. MySQL в небезпеці


  Oracle зумів випередити IBM і уклав угоду про покупку компанії Sun за 7.4 мільярда доларів. Що означає це злиття для ринку інтернет-додатків для бізнесу? Очевидно, це гарна новина для великих компаній, що використовують (або збираються використовувати) cloud computing для аутсорсингу своїх ІТ-інфраструктур. Тепер Oracle зможе запропонувати їм повністю інтегроване оптимізовані рішення, що включає залізо (хмара серверів) і софт (ОС, проміжне ПО, систему віртуалізації і бізнес програми Oracle). Оптимізоване — означає більш продуктивне, надійне і дешеве. Однак, для більшості стартапів — дрібних веб-додатків для бізнесу продаж Sun може стати дуже неприємним подією.

  Справа в тому, що Sun володіє проектом MySQL — системою керування базами даних, яку використовує більшість веб-додатків. Причому, використовує абсолютно безкоштовно, тому що MySQL — це система з відкритим кодом, яка поширюється за ліцензією GPL. Для СКБД Oracle — MySQL завжди була конкурентом. І з огляду на те, що Oracle ніколи не відрізнявся любов’ю до open-source, багато експертів зараз дуже стурбовані долею MySQL.

  Також, незрозуміло, яке майбутнє чекає на нещодавню ініціативу Sun в створенні cloud-computing платформи для стартапів (типу Amazon S3). Висловлювання Ларрі Еллісона "Cloud computing is a bullshit" не додають оптимізму щодо цього сервісу.

 2. #2
  Філософф

  Re: Oracle купив Sun. MySQL в небезпеці


  Перепрошую за необізнаність.А що можна так просто змінити вільну ліцензію на комерційну?
 3. #3
  Offline
  part of me

  Re: Oracle купив Sun. MySQL в небезпеці


  Коновалець, це їх продукт і їм обирати як його розповсюджувати, вони взагалі його можуть прикрити. Єдине що, існує надія, що навіть в найгіршому випадку та спільнота, що утворилась і яка допомагає в розробці, зможе продовжувати розробку, навіть якщо прийдеться змінити назву і створити новий проект.
+ Ответить в теме

Теги для этой темы