Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей4Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 4
Показано с 21 по 30 из 31.
    Ксенія
    Гість
    Arrow

Re: icq 12111 / ICQ Systems

Тю... Я вже нічого не розумію... То видаляйте його, то не видаляйте... Але те, що він з'являється знов і знов - правда... дістало трошки...

Філін

Таке враження, що у цієї тварючки просто алергія на мою Міранду. В усіх моїх друзів і знайомих воно прикодило в контакт, але тільки не в мене.... Хочби раз пришло, щоб хоч подивитися на нього живцем...
    ри?

Воно таке нагле, шо вже авторизацію випрошує!!!
    part of me

Синхронізуй контакти міранди з сервером - появиться.
    змія болотяна ОЧКОва

Ответ Сообщение от Mr. dUSHA Посмотреть сообщение
    Таке враження, що у цієї тварючки просто алергія на мою Міранду. В усіх моїх друзів і знайомих воно прикодило в контакт, але тільки не в мене.... Хочби раз пришло, щоб хоч подивитися на нього живцем...
    а мою міранду він полюбив страстною любов"ю)))))))))
    Філін

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Синхронізуй контакти міранди з сервером - появиться.
    Та дідька лисого! Я вже разів надцять синхронізацію робив, і стільки ж разів Редактором бази Міранди їй в базу заглядав у список контактів (бо думав, може воно де в спискові ховається, так що не бачу...) Ну нема його! Ігнорить воно мене!
    2.0

Mr. dUSHA, воно мене тоже не любить! не хоче до мене лізти. ну і мать його так. До речі, ходють слухи, що то ніби й не вірус, а антиспам поліцай... пойми їх..
    --------

та пусть сибе висит и не трогать его
    змія болотяна ОЧКОва

Адміністрація ICQ виступила з заявою про те, що таємничий номер 12111, який з'явився 20 червня практично у всіх контакт-листах користувачів ICQ, QIP, Adium, Pidgin і мобільного клієнта Jimm, не є вірусом - нове ім'я було додано ICQ.com у рамках процесу модернізації сервісу.

Нагадаємо, що 20 червня 99% користувачів аськи виявили в себе в контакт-листах невідомого користувача під номером 12111 та ніком ICQ System., що додався сам у список контактів у групу General.

Користувачі вирішили, що під таємничим номером ховається новий шкідливий вірус, який нібито змінює пароль користувача або краде сам номер ICQ.

Пізніше в Лабораторії Касперського провідний вірусний аналітик Віталій Камлюк виступив із заявою про те, що користувачам ICQ і QIP не варто боятися за свої дані в зв'язку з масовою появою в контакт-листах номера 12111.

А ще пізніше адміністрація ICQ розмістила на своєму офіційному сайті повідомлення про те, що користувач ICQ System був доданий спеціально з метою модернізації версії ICQ 6. У повідомленні говориться, що новий контакт дозволить покращити зв'язок ICQ зі своїми користувачами.

Варто зазначити, оскільки адміністрація ICQ не попередила вчасно своїх користувачах про заплановані зміни, цим устигли скористатися шахраї - у ці вихідні деяким клієнтам сервісу прийшов спам з рекомендацією поміняти пароль своєї аськи і відіслати смс за певним номером. У приписці говорилося, що послуга платна, але тільки цим вони могли гарантувати стабільну роботу ICQ.

Нагадаємо, що американські вчені встановили, що інтернет-мессенджери на робочому місці підвищують продуктивність праці.

http://ua.korrespondent.net/tech/501565
    Инвалид умственного труда

A Message for ICQ Users
    a new user from ICQ on your contact list.
    As part of the process of upgrading ICQ users to our newest, most advanced version, ICQ6, we have added a new user name to your contact list ''ICQ System''. The newly added user is intended to improve ICQ's line of communication with our users and assure you continue to enjoy talking to everybody, everywhere.
    Взято отсюда
    Офисный планктон панику на весь рунет развел.... и все повелись
+ Ответить в теме
Страница 3 из 4

Теги для этой темы