Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 4 из 4.
 1. #1
  JPM
  Offline
  Пророк

  Хакерське угрупування Anonymous планує знищити Facebook 5 листопада


  Відома хакерська група Anonymous, що нещодавно атакувала сайт МВС Сирії, змінивши там головну сторіну, а також тимчасово вивела з ладу сайт ЦРУ, оголосила про свої наміри «вбити Фейсбук».

  Звернення, традиційно для Anonymous, було оприлюднене на YouTube. У ньому учасники хакерської групи пояснили мотиви, що штовхнули їх на настільки амбітний крок.

  На думку Anonymous, проект Facebook співпрацює із урядами та спецслужбами, надаючи їм приватну інформацію користувачів. Крім того, персональна інформація залишається у базах даних соціальної мережі навіть після видалення акаунту, і може бути використана для подальшого шпигування за людьми. Anonymous стерджує, що приватність у Facebook є цілковитою ілюзією, оскільки проект Марка Цукерберга знає про користувачів «більше, аніж їх родина». Крім того, те, що публікується у соціальній мережі , залишається у ній назавжди.

  Також було названо дату, згідно якої, за планами хакерської групи, Facebook буде виведено з ладу. Цей день, на думку Anonymous увійде в історію.

  «Увага! Громадяни всього світу, ми, Anonymous, звертаємо вашу увагу на нівелювання поняття приватності у інтернеті. Ми бажаємо зберігати свободу інформації та її захищеність. Facebook загрожує вашій приватності. Facebook продавав інформацію урядовим агенціям та надавав таємний доступ компаніям з інформаціної безпеки, щоб вони мали змогу шпигувати за людьми зі всього світу. Деякі з таких компаній працюють на авторитарні уряди – наприклад, Єгипту та Сирії. Все, що ви публікуєте в Facebook залишається у Facebook, ставлячи під сумнів ваше право на приватність. Навіть якщо ви видалите свій акаунт, вся ваша персональна інформація залишиться у Facebook і може бути використана у будь-який час. Налаштування опцій приватності з метою зробити ваш акаунт більш захищеним – також ілюзія. Facebook знає про ваш більше, аніж ваша родина. Люди інтернету, ви живете у Facebook, не підозрюючи про те, що ви у небезпеці, ваша особиста інформація може потрапити до рук урядів. Одного дня ви згадаєте наші слова і зрозумієте, що ми вчинили вірно. Обміркуйте це і приготуйтеся до визначного дня в історії. 5 листопада 2011 року – ми Anonymous, і нас легіон, ми не пробачаємо та не забуваємо. Поважайте нас!», – йдеться у зверненні.

  http://osvita.mediasapiens.kiev.ua/material/3051

 2. #2
  Offline
  Инвалид умственного труда

  Re: Хакерське угрупування Anonymous планує знищити Facebook 5 листопада


  Вернемся в ФИДО
 3. #3
  JPM
  Offline
  Пророк

  Re: Хакерське угрупування Anonymous планує знищити Facebook 5 листопада


  http://www.nnm-club.info/internet/21...-facebook.html
  Хотя группа и не раскрывает полностью свои планы, вероятнее всего они проведут DDoS-атаку. «Падение» сайта может сильно не понравится пользователям Facebook.

  Следует отметить, что эта идея не нравится даже некоторым участникам Anonymous.

  «К вашему сведенью, #OpFacebook организована только некоторыми участниками Anonymous. То есть, не обязательно все #Anonymous согласны с такими действиями», заявил Anonops в своем твите, связанном с группой Anonymous.

  В Великобритании 5 ноября – Ночь фейерверков – важная дата. В этот день, в 1605 году, Гай Фокс (Guy Fawkes) со своими подельниками планировали подорвать Британский парламент.

  ..Кстати им не удалось.
 4. #4
  Offline
  Пивовар

  Re: Хакерське угрупування Anonymous планує знищити Facebook 5 листопада


  Ответ Сообщение от JPM Посмотреть сообщение
  Фейсбук
  шоцетаке?


  Ответ Сообщение от JPM Посмотреть сообщение
  Facebook загрожує вашій приватності. Facebook продавав інформацію урядовим агенціям та надавав таємний доступ компаніям з інформаціної безпеки, щоб вони мали змогу шпигувати за людьми зі всього світу
  мож всетаки головой думать нужно, перед тем как свою инфу открывать "для всего мира" во всяких однокласниках-контактах-прочейхрени ?
+ Ответить в теме

Похожие темы

 1. Ответов: 16
  Последнее сообщение: 23.12.2011, 00:46
 2. Позов на Facebook
  Sky в разделе Різне
  Ответов: 5
  Последнее сообщение: 12.07.2010, 10:56
 3. eBuddy - java мобільний клієнт для ICQ, MSN, Yahoo, AIM, GTalk та Facebook
  fragov в разделе Мобільні телефони та КПК
  Ответов: 1
  Последнее сообщение: 03.04.2010, 00:16