Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1Благодарности
 • 1 Сообщение от Mihey
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 2 из 2.
 1. #1
  Offline
  модератор
  Lol

  революційні гаджети минулого десятиліття


  Перші десять років XXI століття подарували користувачам безліч цікавих пристроїв, деякі з яких повністю змінили уявлення про те, що таке гаджети і навіщо вони потрібні, пише журнал Корреспондент.

  Apple PowerBook G4 (2001). Перший в історії ноутбук, який був одночасно потужним інструментом для роботи, а також красивим іміджевим пристроєм.

  Apple iPod (2001). Тепер можна з упевненістю стверджувати, що це був перший у світі mp3-плеєр, стверджує видання. Ніхто вже не пам'ятає, які плеєри було до iPod. І сьогодні будь-який вдалий плеєр будь-якого виробника в першу чергу порівнюють з творінням Apple.

  Sony Ericsson P800 (2002). Перший у світі комунікатор, який змусив користувачів повірити в те, що ноутбук потрібний далеко не завжди: для того, щоб регулярно перевіряти пошту, відвідувати потрібні сайти, а також носити в кишені свій розклад зустрічей і завдань, цілком достатньо й компактного комунікатора з сенсорним екраном .

  Motorola RAZR V3 (2003). Сьогодні невідомо, як складеться доля компанії Motorola, яка переживає не найкращі часи. Але як би там не було, в історію мобілобудування компанія увійшла намертво. Телефон-розкладачка RAZR V3 став культовим у лічені тижні. Клони "рейзора" виготовляли практично всі інші виробники телефонів. Модель можна знайти у продажу і сьогодні, а загальна кількість проданих екземплярів у світі перевищило 100 млн.

  Microsoft Xbox 360 (2005). Коли Microsoft оголосив про вихід на ринок ігрових приставок, ніхто не вірив в успіх цього починання. Занадто сильними були позиції Sony з її культовою Playstation. Але Microsoft вдалося добитися неможливого і геймерів схилити на свій бік завдяки неперевершеним технічними характеристиками і нижчою, ніж у конкурента, ціною. Чудовий приклад захоплення ринку, зазначає Корреспондент.

  Apple iPhone (2007). Заяву Стіва Джобса про те, що Apple "винаходить телефон заново", було сприйнято багатьма як ексцентричний жарт. Три роки по тому так вже ніхто не думає. Сьогодні полиці магазинів забиті телефонами різних компаній, які можна з легкістю об'єднати в одну категорію з назвою "клони айфона", пише журнал.

  ASUS Eee PC 900 (2008). Тайванській компанії ASUS вдалося зробити те, що раніше вдавалося лише таким гігантам, як Apple, Sony і IBM. А саме - випустити продукт, який підірвав ринок і породив цілий напрямок в індустрії гаджетів. Сьогодні нетбуки (маленькі ноутбуки з екраном не більше 10 дюймів) випускають практично всі виробники комп'ютерів. Ці пристрої недорогі, компактні і дуже автономні, завдяки чому й здобули любов мільйонів користувачів.

 2. #2
  Offline
  Пророк

  Re: революційні гаджети минулого десятиліття


  Прикольно!
  Пользовался всеми пунктами, кроме 1 и 5, Даже не подозревая, что они творили революцию
+ Ответить в теме

Теги для этой темы