16 листопада стартував новий творчий проект «Мобільний журналіст», ініційований компанією «Київстар» у партнерстві з провідним порталом новин Корреспондент.net.
«Київстар» та Корреспондент.net пропонують новий спільний проект «Мобільний журналіст» на базі сайту громадянської журналістики «Я-Корреспондент». Упродовж двох місяців, з 16 листопада 2009 р. по 15 січня 2010 р., користувачі мережі інтернет на сайті «Я-Корреспондент» можуть представити на суд публіки свої фото- та відеорепортажі на задані редакцією теми, а найкращі роботи будуть нагороджені подарунками від «Київстар». Взяти участь у цьому проекті може кожен, хто любить, вміє чи бажає створювати цікаві кадри та оригінальні сюжети.
Щотижня за кількістю голосів, переглядів та коментарів відвідувачів порталу Корреспондент.net визначатимуться 3 репортери-переможці. Вони отримають набір «Київстар. Мобільний інтернет» або 200 гривень на поповнення абонентського рахунку оператора мобільного зв’язку «Київстар». Після завершення проекту буде визначено кращий репортаж, який набрав максимальну кількість голосів, коментарів та переглядів упродовж двох місяців. Роботи кращого «мобільного журналіста» будуть надруковані в журналі «Корреспондент».
Керівник департаменту з корпоративних зв’язків «Київстар» Жанна Ревнова:
«Завдяки використанню телекомунікаційних послуг „мобільні журналісти“ не обмежені зонами дії Wi-Fi чи точками стаціонарного доступу в інтернет. Вони залишаються онлайн незалежно від місця подій і за допомогою мобільного інтернету повідомляють новини іноді навіть оперативніше, ніж професійні журналісти. Наш проект у рамках послуги мобільний інтернет від „Київстар“ сприятиме подальшому розвитку журналістських талантів серед фото- та відеолюбителів».
Головний редактор сайту Корреспондент.net Юлія Мак-Гаффі:
«З моменту свого запуску на сайті Корреспондент.net проект громадянської журналістики „Я-Корреспондент“ став надзвичайно популярним серед користувачів. Кількість його учасників та відвідувачів постійно зростає. Редакція неодноразово отримувала оперативні фото- та відеоматеріали з місця подій саме від учасників „Я-Корреспондент“. Ми впевнені, що наш новий, спільний з компанією „Київстар“ проект „Мобільний журналіст“ збільшить кількість цікавих та оперативних фото, а мобільний інтернет дасть новий імпульс розвитку громадянської журналістики не лише в рамках сайту Корреспондент.net, але й у цілому в країні».
Розвиток технологій стрімко змінює соціальну поведінку людей. Усе більше українців бажають ділитися своєю думкою, особистими поглядами, цікавими спостереженнями з громадськістю. Нові технології швидко адаптуються до потреб людей і пропонують зручні та прості рішення. Таким рішенням є мобільний інтернет від «Київстар».