[SIZE=4]Вигідна послуга «Тиждень розмов» — для абонентів «DJUICE БЕЗЛІМ» і «DJUICE БЕЗЛІМ + музика»

Послуга «Тиждень розмов» призначена для абонентів тарифних планів «DJUICE БЕЗЛІМ» і «DJUICE БЕЗЛІМ + музика» для тих випадків, коли у користувача немає можливості внести щомісячний платіж, при цьому він хоче продовжувати спілкуватися безкоштовно.
Замовити послугу «Тиждень розмов» можна з 10 листопада 2009 року, пропозиція діє на постійній основі. При замовленні пакету «Тиждень розмов» спілкування по 0 грн/хв для абонентів «DJUICE БЕЗЛІМ» і «DJUICE БЕЗЛІМ + музика» продовжується на 7 днів лише за 10 грн (з ПДВ і ПФ). При цьому користувачі тарифного плану «DJUICE БЕЗЛІМ + музика» отримують 500 безкоштовних хвилин для спілкування з 19:00 до 22:00 протягом тижня.
Увага: пакетні хвилини не додаються. Наприклад, якщо на рахунку абонента було 10 бонусних хвилин, то після підключення пакету «Тиждень розмов» їх стане 500.
Заявки на нову послугу приймаються за номером 477*92* — для абонентів «DJUICE БЕЗЛІМ + музика», 477*93* — для абонентів «DJUICE БЕЗЛІМ». Дізнатися термін дії безлімітного тарифу та залишок бонусних хвилин можна, набравши *112 # та кнопку виклику.