Скористайтеся послугою тестування EDGE/GPRS-модема від МТС.

З 15.10.09 послуга доступна в усіх фірмових салонах-магазинах МТС.

Завдяки послузі тестування Try & Buy, протягом двох тижнів кожен бажаючий може тестувати EDGE/GPRS-модеми: EG162 або EG602.

Послуга Try&Buy надається всім абонентам без винятку. Термін дії послуги тестування – 14 календарних днів (без урахування дня купівлі).

Щоб скористатися цією пропозицією, необхідно підписати Угоду, в якій зазначено умови надання послуги Try & Buy. Також необхідно внести суму в розмірі поточної роздрібної вартості модема – ці кошти будуть Вам повернені у разі відмови від користування послугою.

Про своє рішення повернути устаткування та розірвати угоду слід повідомити протягом 14 календарних днів з моменту підключення особистим зверненням у фірмовий салон-магазин, де послуга була замовлена. При собі необхідно мати паспорт і чек про оплату устаткування. Обладнання, яке повертається, повинне бути в робочому стані, повній комплектації та без пошкоджень.

Якщо Ви задоволені послугою і не бажаєте повертати модем – немає необхідності у Вашому повторному візиті, додатковому сповіщенні або дзвінку. Ви просто продовжуєте користуватися EDGE/GPRS-модемом та послугами Мобільного Інтернету від МТС.