Сповіщаємо, що в зв’язку з технічною необхідністю з 01.10.2009 р. буде проведена заміна телефонних номерів, що розпочинаються на 566***** на нумерацію 809466***** із збереженням відповідності останніх 5 цифр раніше наданих у користування телефонних номерів.

Закріплений за телефонними номерами 566***** тарифний план "Online", буде змінений на тарифні плани, що відповідають нумерації 809466*****, відповідно "Мобільне життя так просто" – для голосових Абонентів ТОВ «Інтертелеком» та "Revolution" – для Інтернет Абонентів ТОВ «Інтертелеком».

Також сповіщаємо, що на раніше присвоєні Абонентам телефонні номери компанія встановить автоінформатор, який при здійсненні викликів на вказані номери буде протягом двох місяців інформувати про заміни номерів та сповіщати нові телефонні номери, за якими буде можливо додзвонитися до Абонентів, телефонні номери яких були змінені.

Додатково повідомляємо, відповідно до пп. 11, 27 Правил надання та отримання телекомунікаційних послуг, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України № 720 від 09.08.05 р. оператор має право самостійно встановлювати тарифи на телекомунікаційні послуги.