Вперше Beeline пропонує всім, хто бажає, унікальну можливість замовити через інтернет і отримати безкоштовно з доставкою додому SIM-карту Beeline з одним із трьох популярних тарифних планів і мобільним номером, який ви оберете самі!

Такого ще не було! На спеціально створеному сайті http://freesim.beeline.ua підібрати потрібний номер можна за декілька секунд. Числа, які для вас багато значать — будь-то день вашого народження, ваш номер у футбольній команді, щасливе число — тепер можуть стати цифрами вашого мобільного номера в мережі Beeline.

Разом з вашим новим номером Beeline ви можете обрати один з трьох найпопулярніших тарифних планів Beeline: тариф «29» для дзвінків на всі мережі в Україні, тариф «Бум» для безкоштовного спілкування в мережі Beeline або тариф «Клік» для серфінгу в мережі за небувалою ціною в будь-який час доби.

Крім цього, всіх, хто замовить безкоштовну SIM-карту Beeline через інтернет, чекають приємні бонуси у вигляді безкоштовних хвилин, SMS, MMS та мобільного Інтернету в залежності від обраного тарифного плану. Детальну інформацію про бонуси ви отримаєте поштою разом з вашою SIM-карткою.

SIM-карти Beeline доставляються безкоштовно по всій Україні протягом кількох днів. Ви можете замовити до трьох безкоштовних SIM-карт і поділитися ними зі своїми рідними або друзями. Так ви зможете розділити радість спілкування з тими, хто вам дуже дорогий, і разом економити на зв'язку!

Звичайно, найкращі номери розходяться швидше! Чи варто зволікати, коли можна замовити свій безкоштовний номер Beeline прямо зараз і отримати його вже через пару днів? Адреса сайту, де можна замовити безкоштовну SIM-карту http://freesim.beeline.ua