Компанією PEOPLEnet спільно із співробітниками ПриватБанку була розроблена програма для підключення та налаштування роботи в мережі PEOPLEnet найбільш поширеного у світі обладнання. Тепер Ви маєте можливість придбати модем в будь-якому місці (у дилерів; на радіоринку; в інтернеті на аукціонах таких як ebay.com та ін), скачати програму і підключити його до мережі PEOPLEnet.

Підключення безкоштовне і займає всього 5 хвилин, що заощадить Ваш час на відвідування офісу. Відразу після підключення Ви зможете поповнити рахунок і користуватися всіма перевагами бездротового інтернету від компанії PEOPLEnet.

Компанія PEOPLEnet пропонує приватним особам та дилерам послугу підключення до мобільного інтернету "Приходь зі своїм". Будь-який бажаючий може самостійно підключити своє обладнання до мережі і негайно вийти на простори мобільного широкосмугового інтернету. Для цього необхідно завантажити програму з сайту www.peoplenet.ua, вставити в usb-роз'єм модем і запустити программу.Через хвилину модем підключений до мережі піплнет і після першого поповнення номера на ваш рахунок зарахований подарунок 250 Мегабайт! Поповнювати свій рахунок можливо як он-лайн, так і за допомогою ваучерів PEOPLEnet.

"Для підключення до мобільного Інтернет тепер не потрібні контракти, візит до оператора або дилеру - досить мати модем і декілька хвилин вільного часу" - говорить член Ради директорів компанії PEOPLEnet Олександр Вiтязь. - "Ця послуга не має аналогів на ринку і зробить мобільний інтернет доступним, як ніколи, адже сьогодні модеми для мобільного інтернету на аукціоні ebay.com може придбати навіть школяр".

На аукціоні можливо купити за 20 доларів новий модем, або бувший у використанні за 10. Тепер мобільний інтернет від піплнет по кишені абсолютній більшості наших громадян.

Нова революційна технологія, розроблена Центром Електронного Бізнесу Приватбанку, також дозволяє будь-якій фізичній або юридичній особі стати дилером компанії та отримувати грошову винагороду за кожен підключений до мережі модем. Для цього потрібно запрограмувати більше одного модему, і PEOPLEnet автоматично нарахувати вам грошову винагороду через систему liqpay.com - платіжну систему партнера ПриватБанку.

«Мобільні технології нашого партнера компанії PEOPLEnet допомагають клієнтам завжди бути на зв'язку, де б вони не знаходилися. ПриватБанк ж дає можливість поповнити свій рахунок в будь-який час доби й у будь-якій точці планети - через саму широку мережу відділень, банкоматів, платіжних та POS-терміналів, а також наш Інтернет банк "Приват24" та послугу мобільного банкінгу "- зазначає Голова Правління ПриватБанку Олександр Дубілет.