Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 7 из 7.
    part of me

«Поповни мій рахунок» — нова послуга від «Київстар»

З 30 липня 2009 р. «Київстар» впроваджує нову послугу «Поповни мій рахунок» для всіх своїх клієнтів. Відтепер кожен абонент компанії може поінформувати родичів, друзів і знайомих, які користуються послугами «Київстар», про необхідність поповнення його рахунку.

З липня цього року клієнти «Київстар», які хочуть терміново поповнити свій рахунок, але не мають можливості зробити це самостійно, можуть скористатися послугою «Поповни мій рахунок». Користуватися нею дуже легко — слід лише сформувати на своєму мобільному телефоні запит *132*телефонний номер клієнта, якому скеровується запит# та натиснути клавішу «Виклик». Після цього адресат запиту (власник телефонного номеру, який було вказано в запиті) отримує повідомлення з проханням поповнити мобільний рахунок ініціатора запиту.
    Новою послугою може користуватися кожен клієнт «Київстар» незалежно від форми підключення, стану особового рахунку та телефонного номеру. Послуга не вимагає від клієнта здійснення додаткових налаштувань на телефоні. Щоденно можна ініціювати відправлення 3-х безкоштовних запитів на номери інших клієнтів «Київстар». Одержувач запиту, у свою чергу, може скористатися будь-якою з існуючих і доступних послуг з поповнення — «Переказ коштів», «Поповнення рахунку на інший номер», «Поповнення абонентського рахунку через мережу інтернет».
    Основна перевага нової послуги «Поповни мій рахунок» — можливість просто, швидко та самостійно інформувати своїх знайомих про необхідність поповнення рахунку.

Kaa
    Частий гість

Re: «Поповни мій рахунок» — нова послуга від «Київстар»

Неплохо так...
    Новачок

А на діджусі таке існує?
    Kaa
    Частий гість

Да. Точно так же, как и для абонентов Киевстара.
    Новачок

Треба запит надіслати тому, хто може тобі переказати кошти. А він далі за звичайною процедурою це робить.
    Kaa
    Частий гість

Правильно. Набираешь комбинацию *132*номер телефона, кто будет пополнять# и жмешь вызов. Только номер с троечки начинать надо: 380... Дальше ждешь: пополнит или нет :)
    Новачок

Безкоштовно, до речі. :)
+ Ответить в теме