З послугою «Дружній Бум» можна створити групу з двох чи трьох абонентів тарифного плану «Бум!». Після поповнення рахунку одним з учасників групи на суму 30 грн. і більше одним платежем всі учасники «дружного буму» зможуть здійснювати безкоштовні дзвінки в мережі Beeline протягом наступних 30 днів.

Згідно з умовами тарифного плану «Бум!» Абонентові, який поповнить свій рахунок таким чином, додатково будуть підключені безкоштовні SMS та MMS-повідомлення в мережі Beeline строком на 30 днів.

Для створення «дружного буму» відправте іншому абоненту тарифного плану «Бум!» Запрошення в форматі *138*1*068ХХХХХХХ# та кнопка виклику, де ХХХХХХХ - це номер запрошуваного абонента.

Після цього йому необхідно буде прийняти ваше запрошення, для чого треба набрати на своєму телефоні команду *138*068ХХХХХХХ# та кнопку виклику, де ХХХХХХХ - це номер абонента, запросив його до «Дружній Бум». Цей номер буде міститися у надісланому йому SMS.

Вартість створення групи або приєднання до неї - 5 грн. Абонентська плата відсутня. Безкоштовне спілкування буде надано учасникам після першого поповнення. Детальніше про послугу.