Комфортне спiлкування в мережi Utel.
Спецiальну пропозицiю "U'family 3" продовжено до кiнця 2009 року
Заощаджувати на розмовах мiж абонентами мобiльного та фiксованого зв'язку можливо завдяки акцiйному тарифному плану вiд Utel. Доступне та комфортне спiлкування з друзями та близькими пропонує тарифний план "U'family 3", пiдключитись до якого можна до 31 грудня 2009 року.
Особливiстю "U'family 3" є необмежене спiлкування мiж 3-ма учасниками групи. Також усiм членам цього тарифного плану доступна послуга "Сiм'я": кожен з 3-х членiв групи має можливiсть вибрати для себе додатково ще 5 номерiв (одним з яких може бути фiксований номер Укртелекому) та телефонувати на них всього по 7 коп/хв.
Для абонентiв Utel вартiсть дзвiнка на стацiонарнi номери Укртелекому становить всього 25 коп/хв - такого тарифу немає у жодного iншого мобiльного оператора.
Абоненти Utel можуть не лише почути, а й побачити спiврозмовника, скориставшись вiдео дзвiнком, вартiсть якого в мережi складає 25 коп/хв.
Замовляючи додатковi Екстрапакети ("Екстра хвилини", "Екстра SMS" та "Екстра Iнтернет"), абоненти "U'family 3" можуть користуватися мобiльними послугами за ще бiльш привабливими тарифами - телефонувати на номери iнших українських операторiв вiд 25 коп./хв, вiдправляти SMS вiд 10 копiйок та насолоджуватися мобiльним Iнтернет вiд 2-ох копiйок за Мегабайт. Клiєнтам U'family доступнi всi Екстра пропозицiї у будь-якiй потрiбнiй конфiгурацiї.