Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 4 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 35.
 1. #1
  Offline
  part of me

  DJUICE представляє перший молодіжний безліміт


  Новий тарифний план для молоді «DJUICE БЕЗЛІМ» — це необмежене спілкування всередині мережі DJUICE всього за 30 грн. на 30 днів. Безліміт запускається з 1 липня 2009 року та має необмежений термін дії.
  «DJUICE БЕЗЛІМ» призначений для молоді, яка багато спілкується, обмінюється MMS і серфить інтернет. При поповненні рахунку на 30 грн. або більше абонент, який обслуговується на умовах нового тарифного плану, отримує безкоштовні розмови всередині мережі, без плати за з’єднання. Вартість хвилини розмови іншим абонентам будь-якого оператора стільникового та фіксованого зв’язку України — 1 грн.
  Лідер молодіжного сегменту Антоніна АРМАШУЛА:
  «DJUICE БЕЗЛІМ» — перший молодіжний безліміт. Серед його переваг — безкоштовні розмови в мережі, без плати за з’єднання, а також бонусні пакети MMS і мобільного інтернету. У «DJUICE БЕЗЛІМ» ми об’єднали найактуальніші для молоді послуги«.
  Окрім безкоштовних розмов, абонент «DJUICE БЕЗЛІМ» має змогу отримувати приємні бонуси. Пакети по 5 і 20 MMS для обміну повідомленнями з іншими абонентами DJUICE — за 1,5 і 3 грн. на тиждень відповідно. А також «DJUICE БЕЗЛІМ» пропонує інтернет-пакети по 10 Мб за 10 грн. на тиждень. Замовити пакет MMS чи інтернет-пакети можна за номером 477 або через систему самообслуговування «Мій DJUICE». Пакети послуг доступні в необмеженій кількості. Строк дії бонусів складає 7 днів із моменту їх нарахування.
  Якщо абонент DJUICE при користуванні даним тарифним планом поповнює рахунок менше, ніж на 30 грн за 30 днів, тарифи на спілкування для нього залишаються так само доступними. У цьому разі для нього хвилина розмови з абонентом DJUICE становитиме 0,25 грн, при платі за з’єднання дзвінка — 0,25 грн.
  Абоненти, які активують стартовий пакет DJUICE починаючи з 1 липня, зможуть перейти на тарифний план «DJUICE БЕЗЛІМ» безкоштовно. Вартість переходу на новий тарифний план для інших абонентів DJUICE становитиме 20 грн. (з ПДВ; додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% з вартості послуги без урахування ПДВ). Усі діджусівці, які підключать «DJUICE БЕЗЛІМ», перші п’ять днів зможуть, без поповнення рахунку, безкоштовно розмовляти всередині мережі без плати за з’єднання.

 2. #2
  Offline
  Новачок

  Re: DJUICE представляє перший молодіжний безліміт


  Відверто кажучи, маю сумніви щодо цього тарифу. Якось не вловлюю його переваг, не певна, що воно вартуює своїх 20 гривень за перехід...
 3. #3
  Offline
  Здібна учениця

  Re: DJUICE представляє перший молодіжний безліміт


  непогано, але трохи спізнилися: більшість народу вже або на лайфі, або на МТС з тим же безкоштовним спілкуванням в мережі... От якщо б хоч наполовину знизили вартість на дзвінки на номери Київстар (одна контора як не як), то був би сенс
 4. #4
  Offline
  Новачок

  Re: DJUICE представляє перший молодіжний безліміт


  Ответ Сообщение от Olio Посмотреть сообщение
  непогано, але трохи спізнилися: більшість народу вже або на лайфі, або на МТС з тим же безкоштовним спілкуванням в мережі... От якщо б хоч наполовину знизили вартість на дзвінки на номери Київстар (одна контора як не як), то був би сенс
  От і мені незрозуміло, за рахунок чого можна переконати людей переходити на цей тариф. Мене, приміром. Я все рівно їхній абонент, але визначного сенсу в новому тарифі не бачу.
 5. #5
  Offline
  Здібна учениця

  Re: DJUICE представляє перший молодіжний безліміт


  Alice, справа у тому який тариф у Вас зараз і на якому операторі "сидять" Ваші рідні/друзі/знайомі. Мені, наприклад, не підходить 1гривня поза мережею, так як часто користуюся і цілком влаштовують мої 5коп в мережі (хоч вони і зі сплатою за з'єднання в 27коп). Але ж є ще користувачі різних Fan'ів і Talk'ів, де тарифікація не така приємна і "безлім" видасться їм доволі принадним
 6. #6
  Kaa
  Offline
  Частий гість

  Re: DJUICE представляє перший молодіжний безліміт


  Да, Alice, Olio прав. Смысл в том, что если большинство твоих звонков приходится на djuice - то твой круг общения как бы создает комьюнити, в котором все бесплатно! Внутри сети не только время не играет роли, но и нету платы за соединение. Полный ноль - в этом и прикол их! Я так прикинул, что это некисло компенсирует ту гривну, которая приходится на остальные звонки. ;)
 7. #7
  --------

  Re: DJUICE представляє перший молодіжний безліміт


  Olio, Лайф не везеде коректно работает,на раенах с ним проблемы,а вот диджус работает безупречно.Думаю и на него будет спрос
 8. #8
  Offline
  Новачок

  Re: DJUICE представляє перший молодіжний безліміт


  Покриття - це справді аргумент. А от щодо "0" грн. за все - не уявляю. Хоча б плата за з'єднання мусить бути, а якщо вже і її нема, то це вже ознака, що пастка причаїлася в іншому місці.

  Може, там SMS скажено дорогі або додаткові послуги недоступні?
 9. #9
  Offline
  Здібна учениця

  Re: DJUICE представляє перший молодіжний безліміт


  Фото Охотник, які райони?! лайф не у кожній квартирі Полтави бере!)))

  Ответ Сообщение от Alice Посмотреть сообщение
  пастка причаїлася в іншому місці.
  не думаю, як я писала схожі тарифи є у кожного другого українського оператора, тому навіть дивно, що діджус так довго "гальмував"))
 10. #10
  Offline
  2.0

  Re: DJUICE представляє перший молодіжний безліміт


  а таке? http://regionnews.poltava.ua/index.p...=view&id=15532
  НКРЗ заборонила мобільним операторам умовно безкоштовні тарифи
  Пятниця, 10 Липень 2009

  Відтепер операторам мобільного зв'язку заборонено встановлювати нульову вартість на послуги і використовувати цю інформацію в рекламі. “Нульових тарифів нема і бути не може, - заявила член Національної комісії з питань регулювання зв'язку Людмила Артюшенко. - В законі 'Про телекомунікації' сказано, що тарифи не можуть бути нижче собівартості. Це очевидний демпінг”. НКРЗ дала операторам час переглянути тарифну політику і рекламні кампанії до 1 вересня. Якщо вимоги не виконають, операторами займеться Антимонопольний комітет.  Аналіз тарифів був проведений по зверненню “Київстару”, - розповіли в НКРЗ. Члени комісії і аналітики відзначають, що нульові тарифи найактивніше використовують МТС і “Астеліт”, адже ця стратегія дозволила їм завоювати свою ринкову долю.

  “Астеліт” наростила абонентську базу: 38 тис. нових абонентів в квітні і 55 тис. - в травні. З “Київстару” відтік в квітні склав більше 200 тис. абонентів, в травні - 120 тис.

  У “Астеліті” і “МТС-Україні” дії НКРЗ називають незаконними. “Норми законодавства не передбачають повноважень регулятора забороняти використання певних тарифів мобільних операторів, - стверджує директор з маркетингу 'МТС-Україна' Василь Лацанич.- Питання ціноутворення відносяться до сфери компетенції учасників ринку”. Начальник відділу зв'язків з громадськістю компанії “Астеліт” Надія Лубніна каже, що нульові внутрішньомережеві тарифи не є демпінгом: “Щоб скористатися умовами нульового внутрішньомережевого тарифу, абонентам необхідно виконувати ряд умов - наприклад, щомісячно поповнювати рахунок на 25 грн”.

  До появи «нульових» тарифів на ринку привели загороджувальні ставки інтерконекту, з їх допомогою найбільші оператори “завертають” трафік всередину своєї мережі, - вважає гендиректор “Українських радіосистем” (ТМ Beeline) Олександр Барінов.

  Тепер оператори встановлюватимуть високу ціну першої хвилини розмови, стимулюючи абонентів говорити довше - так поступили деякі російські компанії. Втім, аналітик GFK Ukraine Гліб Вишлінський не виключає, що оператори спробують обійти заборону НКРЗ. “Комунікація нульових тарифів надзвичайно важлива для МТС і 'Астеліта'. Нуль набагато привабливіший, ніж 3 або 5 копійок, він дає відчуття безкоштовності”, - відзначив він.
+ Ответить в теме
Страница 1 из 4 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя

Похожие темы

 1. Вийшов перший номер fanzine Псевдожизнь
  fragov в разделе Мова та Література
  Ответов: 1
  Последнее сообщение: 14.06.2009, 15:12
 2. "SMS XL" от DJUICE - SMS по 1 копейке
  23q в разделе Новини операторів мобільного зв'язку
  Ответов: 3
  Последнее сообщение: 05.11.2008, 08:31
 3. Ответов: 3
  Последнее сообщение: 09.10.2008, 12:09
 4. Ответов: 0
  Последнее сообщение: 13.06.2008, 09:22
 5. Djuice Drive 2007
  fragov в разделе Архів афіши
  Ответов: 0
  Последнее сообщение: 13.08.2007, 15:47