«Довірчий платіж» - це унікальна можливість для передплачених абонентів Beeline отримати додаткові кошти у тимчасове користування, коли баланс наближається або дорівнює нулю.

При цьому достатньо всього лише набрати USSD-команду *141# на вашому мобільному телефоні, після чого сума «довірчого платежу» буде зараховано на ваш рахунок. Перевірити баланс можна командою *102#.

Крім цього, зовсім скоро скористатися «довірчим платежем» стане можливо і при знаходженні в роумінгу. У цьому випадку термін дії платежу буде збільшено з 3 до 7 днів.

Серед інших зручних нововведень з'явиться сповіщення по SMS про необхідність поповнення рахунку та повернення суми платежу за день і безпосередньо в день списання коштів з рахунку абонента.

Послуга «довірчий платіж» надається абонентам передплачених, чий стаж обслуговування в Beeline перевищує півроку. Починаючи з 22 червня, вартість замовлення «довірчого платежу» складе 0,50 грн. за запит. Дізнатися більше про умови використання «довірчого платежу» можна у розділі «Послуги».