З 18 червня 2009 року компанія «Київстар» змінює роумінгові тарифи та вводить нові тарифні зони.

Нині, надаючи своїм абонентам послугу роумінгу в 195 країнах світу, «Київстар» спрощує розподіл на тарифні зони, зменшуючи їхню кількість з шести до чотирьох. Це сприятиме ще більш комфортному обслуговуванню абонентів «Київстар», а також спростить методику підрахунку мобільних витрат для тих, хто часто подорожує.

Разом зі спрощенням розподілу на тарифні зони, «Київстар» одночасно спрощує й структуру тарифів. Якщо раніше тарифи на вихідні дзвінки були 3-х видів: в Україну, у країну перебування та інші країни, то тепер встановлюється єдиний тариф на всі вихідні дзвінки.

В результаті зміни тарифної політики знизилися роумінгові тарифи у країнах, що користуються популярністю в українців: так, наприклад, на 25% буде знижена вартість дзвінків в Австрії, Бельгії, Болгарії, Великобританії, Іспанії, Ірландії, Італії, Люксембургу, Нідерландах, Румунії, Словаччині, Словенії, Хорватії, Чехії, Швейцарії, на 40% — у Туреччині, на 50% — в Ізраїлі, Франції, на 57% — в США. Вартість вхідних дзвінків у цих країнах складе 6 грн. за хвилину розмови, а вартість будь-якого вихідного дзвінка — 9 грн. за хвилину розмови.

Вартість дзвінків роумінгу

Детальна інформація про розподіл країн миру на тарифні зони