З 08 червня 2009 р. вартість доступу до послуг WAP і «Мобільний інтернет» без встановлення установки точки доступу для мережі Beeline знижена на 20% і складе 7,99 грн/Мб для всіх передплачених абонентів.

Тепер скористатися будь-який з популярних послуг стало не тільки легко, але і значно дешевше — адже ціна доступу без установки більше нічим не відрізняється від стандартної вартості доступу по WAP.

Можливість виходу в інтернет без установки точок доступу дозволяє отримати доступ до wap і web ресурсів мережі з мобільного телефону, оминаючи стандартний і здається для багатьох складним процес установки телефону.

Для цього просто введіть інтернет-адресу в рядку вашого переглядача, або перейдіть по посиланню, яку ви отримали у SMS або MMS повідомленні. Ваш телефон автоматично приєднатися до GPRS/EDGE мережі Beeline навіть без установки.

Коли ви освоїти з вашим апаратом і будете готові зробити всі необхідні налаштування, наші фахівці з задоволенням допоможуть вам. Це дуже просто, тим більше, що для більшості телефонів ми пропонуємо автоматичні установки.

А ще краще — вчіться, налаштовуйте GPRS і платіть в рази дешевше. Beeline в який раз смішить своїми акціями. Але, на жаль, це сміх крізь сльози через розуміння того, на скільки все погано в нас з мобільним Інтернетом.