Термін підключення послуги «Рідні номери» подовжується ще на один місяць — до 30 червня 2009 року. Послуга «Рідні номери» надає можливість спілкуватися зі своїми близькими людьми по 0 грн. за хвилину на будь-які 2 номери всередині мережі «Київстар».

З огляду на популярність послуги «Рідні номери» «Київстар» подовжує термін її підключення ще на один місяць. Абоненти передплаченої та контрактної форми обслуговування «Київстар» можуть скористатися можливістю замовити «Рідні номери» до 30 червня 2009 р., а ті, хто відключив послугу, підключити її знову.
Ключова перевага послуги — вартість вихідних дзвінків на будь-які 2 обрані номери мережі «Київстар», котра становить 0 грн./хв. цілодобово. Підключення кожного номера коштує 5 грн. Послуга дійсна для абонентів усіх форм підключення тарифного плану «Класичний» та діє до 28.02.2010 року.
Для абонентів передплаченого зв’язку «Київстар» спеціальний тариф 0 грн./хв. на номери послуги «Рідні номери» діє в межах перших 20 хвилин дзвінка, після чого вартість дзвінка становитиме 0,10 грн./хв. Плата за з’єднання становить 0,35 грн.
Для контрактних абонентів «Київстар» спеціальний тариф 0 грн./хв. на обрані номери послуги діє в межах перших 120 хвилин на добу. Починаючи зі 121 хвилини вартість дзвінка становитиме 0,10 грн./хв. Щомісячна абонплата для абонентів контрактної форми обслуговування за користування послугою «Рідні номери» становить 20 грн.
Безкоштовно замовити «Рідні номери» можна за номером 477*1, а також за допомогою системи самообслуговування «Мій Київстар» до 30 червня 2009 року включно.