PEOPLEnet, лідер на ринку швидкісного мобільно Інтернету в Україні, інформує про неймовірний розпродаж устаткування для доступу в Інтернет! Віднині бути онлайн ще легше!
Напередодні літа хочеться якомога більше проводити час на свіжому повітрі і менше сковувати себе чотирма стінами! PEOPLEnet дарує своїм клієнтам можливість відчути переваги використання швидкісного мобільного Інтернету без яких-небудь обмежень, як би Ви не проводили час: у відпустці при цьому залишаючись завжди на зв'язку, або перемістивши робоче місце в парк або за місто, покинувши офіс.
Зараз у клієнтів оператора з'явився ще один бонус користування унікальними 3G послугами у вигляді вражаюче знижених цін на 3G пристрої для доступу до швидкісного мобільного Інтернету! При підключенні до PEOPLEnet на контрактній основі* або придбанні стартового пакету «Вільний Інтернет»** стартова ціна PCMCIA карти складає всього 25 грн., а USB-модема - 45 грн.!


Ціни на модеми на сайті PeopleNetПри підключенні з підписанням додаткової угоди, а також при підключенні в дилерських точках продажу(окрім ПриватБанку) дійсні стандартні ціни.
Більш детальну інформацію про точки продажу оператора, 3G модеми, а також про тарифний план «Вільний Інтернет» можна отримати на сайті PEOPLEnet.
Клієнти PEOPLEnet - люди активні, цінуючи мобільність і свободу дій! Тому навіть в пору відпусків і канікул, вони не хочуть себе обмежувати простором або знаходитися в інформаційному вакуумі! Адже, як відомо, хто володіє інформацією, той володіє світом! Послуги швидкісного Інтернету від PEOPLEnet дозволять бути на зв'язку у будь-який час в будь-якому місці, підтримуючи щоденну потребу в інформації, розвагах і спілкуванні, - говорить Віктор Дергун, в. о. генерального директора PEOPLEnet. – Ми піклуємося про своїх клієнтів і хочемо зробити їх життя різноманітним а зв'язок третього покоління, враховуючи, що літо є найбільш витратним сезоном, ще доступнішим!


[SIZE=1]* При підключенні в центрах обслуговування клієнтів та відділах прямого продажу PEOPLEnet, а також у відділеннях ПриватБанку
** Придбати стартові пакети «Вільний Інтернет» можна в центрах обслуговування клієнтів та у відділах прямого продажу PEOPLEnet