Для ще більш комфортного обслуговування абонентів компанія «Київстар» запроваджує послугу «Меню 100». Вона являє собою єдиний центр консолідованої інформації для самостійного замовлення послуг, налаштувань та контенту за комбінацією кнопок на телефоні *100#.

Відтепер у абонентів немає необхідності запам’ятовувати методи отримання налаштувань та підключення послуг. «Меню 100» містить усю необхідну інформацію для замовлення послуг та отримання MP3-музики, ігор, актуальних новин, прогнозу погоди, розваг тощо на свій мобільний телефон.


Для користування послугою на клавіатурі мобільного телефону необхідно набрати комбінацію *100# та натиснути клавішу виклику. Для коректної роботи послуги мобільний телефон має підтримувати технологію USSD. Час однієї сесії користування послугою становить 120 секунд.


Пропозиція «Меню 100» надається безкоштовно. Вартість контент-послуг, які обирає абонент, представлена у розділі «Pro servis».


Для отримання детальної інформації щодо послуги «Меню 100» умов звертайтеся за номерами:
  • 466 (для дзвінків з номерів мережі «Київстар» — безкоштовно);
  • 8 (044) 466-0-466 (для дзвінків з номерів мереж фіксованого зв’язку або номерів інших операторів мобільного зв’язку — згідно з чинними тарифами).