Оператор мобільного зв'язку МТС-Україна сьогодні оголосив про запуск тарифного плану «JEANS FREEDOM», до якого, починаючи з сьогоднішнього дня можуть підключитися або перейти абоненти оператора.

Переваги тарифу «JEANS FREEDOM»:
  • Єдина вартість дзвінка на всі напрями по Україні - 25 копійок (1$~4.85 грн.) без урахування ПЗЗ;
  • відсутні обмеження по використанню спеціальних пакетних хвилин в день;
  • посекундная тарифікація всіх вихідних дзвінків;
  • єдина низька вартість дзвінків на всі номери мобільних операторів по Україні;
  • низька вартість відправки SMS в мережі МТС і JEANS - 1 коп.;
  • приваблива вартість SMS на всі напрями.

В рамках тарифу абоненти можуть замовити додаткові SMS-пакети, які дозволять значно понизити вартість текстових повідомлень в тарифі залежно від придбаного SMS-пакета. При цьому базова вартість на відправку SMS по Україні складає 35 коп.

C допомогою USSD-запиту *101*500# абоненти можуть замовити SMS-пакет «SMS усередині мережі JEANS і МТС», в який входять 500 текстових повідомлень, за ціною 5 грн. Таким чином, вартість одного SMS складе 1 коп. За допомогою USSD-запиту *101*300# абоненти можуть замовити SMS-пакет «SMS по Україні», який включає 25 текстових повідомлень, за ціною 5 грн. Таким чином, вартість одного SMS повідомлення на всі напрями складе 20 коп.

Абоненти також мають можливість замовити два види SMS-пакетів одночасно. Кількість замовлень SMS-пакетів не обмежена. При цьому якщо абонент зробив декілька замовлень SMS-пакетів, їх кількість підсумовується, а термін дії встановлюється відповідно до дати останнього замовлення і триває 15 днів.

Також один раз в місяць абоненти можуть замовити пакет з 100 хвилини за 25 грн. для здійснення дзвінків на номери всіх українських операторів. Вартість хвилини, придбаної в рамках цього пакету складе 25 коп. без урахування ПЗЗ, а сам пакет діятиме впродовж 30 днів. По закінченню замовлених 100 хвилин в тарифі JEANS FREEDOM вартість дзвінків на номери всіх українських операторів складе 50 копійок без урахування ПЗЗ.

Перевірити кількість доступних SMS в пакеті і дізнатися термін дії пакету можна за допомогою двох USSD-запитів: для перевірки пакету «SMS усередині мережі МТС і JEANS» - *101*5# (*101*05#), для перевірки SMS-пакета «SMS по Україні» - *101*3# (*101*03#), для перевірки кількості пакетних хвилин - *101*04# (*101*4#).

Вартість додаткових послуг в тарифному плані МТС «JEANS Freedom»:
  • MMS - 0,75 грн.;
  • Мобільний Internet GPRS - 5,26 / 1,12 грн./Мбайт (день/ніч);
  • вартість WAP GPRS-трафика - 8,97 грн./Мбайт.

У продаж поступлять два види стартових пакетів: за вартістю 25 грн. і 5 гривнами на рахунку, а також по 10 грн., з балансом в 1 грн.

Перейти в тариф «JEANS FREEDOM» можуть всі існуючі абоненти JEANS (окрім «JEANS Країна» і «JEANS Мережа») і МТС Передоплата. Щоб перейти в новий тариф, необхідно подзвонити на номер 5555, або відправити SMS на номер 102205, вказавши в тілі повідомлення код 120. Перехід на новий тариф здійснюється протягом доби. Вартість переходу для існуючих абонентів JEANS складає 20 грн. (з ПДВ і ПФ), а для абонентів МТС Передоплата - 30 грн. (з ПДВ і без ПФ).

Для перевірки назви тарифної моделі, балансу рахунку, терміну дії тарифної моделі абонентові необхідно набрати на мобільному телефоні комбінацію *101# і натиснути клавішу виклику.