Оператор «Київстар» продовжує термін дії акції «0 на вихідні». Контрактні абоненти і препейд абоненти «Київстар», які раніше взяли участь в акції «0 на вихідні» і користуються нею зараз, можуть продовжити термін дії акції, і надалі безкоштовно говорити по мобільному у вихідні і святкові дні.

Абонентам тарифного плану «Найкращий», що замовив продовження акції, буде автоматично змінений тарифний план, що діє, на тариф «Класичний». Для препейд абонентів зміна відбудеться автоматично протягом доби, для контрактних некорпоративних абонентів - в перший день наступного місяця.
Щомісячно абонентам, що беруть участь в акції, нараховується 100 безкоштовних хвилин для дзвінків на номери абонентів мережі «Київстар», за винятком абонентів Мобілич. Акційний тариф діє в суботу, неділю і святкові дні цілодобово за умови наявності у абонента акційних хвилин. Плата за з'єднання для абонентів зв'язку за передплатою, - 0,35 коп, для контрактних абонентів вона відсутня.

Нарахування 100 акційних безкоштовних хвилин відбувається для абонентів зв'язку за передплатою, 16 разів, для контрактних некорпоративних абонентів - 15 разів підряд. Абоненти можуть самостійно перевіряти залишок невикористаних акційних хвилин, наданих в рамках акції, за допомогою USSD-запросу зі свого мобільного телефону *112#.

Всі нинішні абоненти, що обслуговуються на умовах тарифного плану «Найкращий», які раніше взяли участь в акції «0 на вихідні» і користуються нею зараз, можуть продовжити термін дії акції, зробивши дзвінок на IVR 477*97 в період з 16 вересня по 16 листопада 2008 року. Вартість замовлення продовження дії акції - 10 грн.

Абоненти, що беруть участь в акції «0 на вихідні», можуть також замовити акцію «Наша сім'я».