Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 2 из 2.
 1. #1
  Offline
  part of me

  МТС отримала ліцензію на Wi-Fi


  Оператор мобільного зв'язку «МТС-Україна» отримав національну ліцензію на надання послуг безпровідного широкосмугового доступу в Інтернет за технологією Wi-Fi.

  Ліцензія на надання послуг широкосмугового безпровідного доступу стандарту Wi-Fi передбачає використання радіочастотного ресурсу в діапазоні частот 2,4 Ггц усередині будівель і споруд у всіх регіонах України строком на 5 років. Умови ліцензії припускають завершення освоєння всього спектру виділених частот до жовтня 2011 року.

  "Отримання національної ліцензії дозволить МТС-Україна значно розширити географію надання послуг в стандарті Wi-Fi, а також пропонувати користувачам гнучкіші і привабливіші тарифи для широкосмугового безпровідного доступу в Інтернет. Власна мережа Wi-Fi стане для абонентів МТС ще одним зручним інструментом мобільного доступу в Інтернет нарівні з інноваційними послугами «МТС Коннект», що вже діють, «BlackBerry Інтернет Сервіс» і традиційними інтернет-сервісами», - відзначив генеральний директор МТС-Україна Андрій Дубовськов.

  На сьогоднішній день МТС-Україна, використовуючи орендований радіочастотний діапазон, надає послугу Wi-Fi в 12 найбільших містах України, в яких розгорнені 55 «хот-спотів». Точки доступу розташовані в аеропортах, крупних торгових і бізнес-центрах, готелях, кафе і ресторанах. Компанія МТС стала першим оператором стільникового зв'язку на Україні, що запустив в червні 2006 року в комерційну експлуатацію сервіс Wi-Fi для своїх абонентів.

 2. #2
  Offline
  Инвалид умственного труда

  Re: МТС отримала ліцензію на Wi-Fi


  проводной инет потихоньку начинает двигаться по траектории Dial-UP
+ Ответить в теме

Теги для этой темы