Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 11.
    part of me
    Hardware

PEOPLEnet оголошує про старт літньої акції

Цього літа клієнти оператора зможуть придбати пристрої для підключення до швидкісного мобільного Інтернету в рамках пропозиції, яка включає:
    • Знижки на устаткування до 65%, ціни починаючи від 95 грн. (PCMCIA-карта) або 195 грн. (USB-модем), пропозиція діють на певні моделі устаткування залежно від тарифного плану, який вибирає клієнт.
    • Приклади вартості устаткування приведені нижче. Пропозиція дійсна за умови підписання додаткової угоди строком на 1 рік.
    Детальнішу інформацію про ціни і устаткування Ви можете отримати на сайті оператора або в центрах обслуговування клієнтів PEOPLEnet.

Підключившись до PEOPLEnet в період акції, користувачі дістануть можливість безкоштовно користуватися швидкісним мобільним Інтернетом впродовж місяця в межах включених пакетних Мб відповідно вибраному тарифному плану. Трафік понад включений тарифікуватиметься відповідно вибраного тарифного плану.

В період акції PEOPLEnet продовжує пропонувати різноманітні варіанти привабливих тарифних планів, розроблених відповідно до потреб клієнтів в Інтернеті.

"Навіть в період відпусток багато людей не хочуть бути «відірваними» від інформаційного світу - підтримуючи їх щоденну потребу в інформації, розвагах і спілкуванні, послуги швидкісного мобільного Інтернету від PEOPLEnet дозволяють нашим користувачам бути онлайн у будь-який час, в будь-якому місці, насолоджуючись найширшим покриттям швидкісного мобільного Інтернету в Україні, - каже Йоав Ріс, директор з маркетингу PEOPLEnet. - Ми почали божевільний літній розпродаж, щоб задовольнити цю зростаючу потребу, пропонуючи нашим користувачам якнайкращу альтернативу».
    Підключитися до послуг можна в Центрах обслуговування PEOPLEnet або у дилерів компанії в певних відділеннях Приват-банку.

Акція діє з 1 червня до 31 липня 2008 року. Пропозиція обмежена.

PEOPLEnet - національний провайдер мультителекомунікаційних послуг, лідер революції швидкісного мобільного Інтернету в Україні. PEOPLEnet став першим 3G оператором в Україні, що володіє мережею з найширшим покриттям швидкісного мобільного Інтернету (мається на увазі території і населення). Крім того, PEOPLEnet пропонує передові голосові послуги мобільного і фіксованого зв'язку, а також послугу «2 в 1» (мобільний і фіксований номери в одному телефоні).

MisanThrope

Re: PEOPLEnet оголошує про старт літньої акції

Стосовно піплів маю негативни думку - знаю про яскравий приклад нехлюйства
    Частий гість

пиплы сейчас очень неплохо покрыли Полтаву. И на сколько я знаю, продолжение следует, причём довольно динамически. Советую, сам пользуюсь.
    Постійний відвідувач

Ответ Сообщение от DenDroid Посмотреть сообщение
    пиплы сейчас очень неплохо покрыли Полтаву. И на сколько я знаю, продолжение следует, причём довольно динамически. Советую, сам пользуюсь.
    дорого виходить в місяць користування? і скільки користуєшся, якщо не секрет?
    Частий гість

Ответ Сообщение от Kach Посмотреть сообщение
    дорого виходить в місяць користування? і скільки користуєшся, якщо не секрет?
    Тариф 2G. 100 грн в месяц. пользуюсь месяц. Сначала в Харькове, сейчас в Полтаве
    Новачок
    Lol

ребята а в какой сети пипел роботает???
    Новачок

Реальная скорость за 100 грн?
    Стабильность?
    Ограничение по к-ву потребляемых мегабайт?

Сам просто думаю...
    Новачок

Ответ Сообщение от JuraWell Посмотреть сообщение
    Реальная скорость за 100 грн?
    Стабильность?
    Ограничение по к-ву потребляемых мегабайт?

Сам просто думаю...
    скорость норм я сижу дома слушаю в онлайне радио http://www.di.fm/
    + качаю с инета песни весом по 150 мб (около) со скоростю 150 кб/с только чкрез програму ускоряющюю скачку!!Internet Download Manager
    и норм!! стабильности нет! сегодня я качаю по 150 кб завтра по 23 кб посли завтра 2 мб сек чё вы хотите они только начали крутиться!!сразу скажу телефон хуже, не, покрайне мере мне я смарта на него пересел!!
    23q
    23-й участник

пипл нет,про что вы говорите...приходил к нам в фирму представитель...типа предлагал,говорит нате потестите...короче 2айпи.ру показывает скорость подключения 512...включили они какую то свою тестилку-1024 показало))),кстати пинг от от 170))), так что кому нужны игры пролетает....вот так)
    Новачок
    Lol

ребята спасибо кто мне помог !! пипел роботает в сети cdma 2000 800 мгц чистота !! тот кто хочет взят пипел !! ине хочет zti d90( дилер приват банк при кокупки стартового придлогает только ету модель!!)
    можно взять ети красивие кпк !!http://www.sdl.com.ua/ ( там первих 2) насколько я понял то новие тели идут только cdma 2100 тойсть по идей утел по держують на пипел дишивей!!а там по вкусу я сибе взя zdi d90!контракт на год 100 грн в месяц у меня пик не меньше 200кб.сек возму поминяю на вишо указаний кпк и буду радоваться и жизни и сети!! да кстате ето надо учесть что пипел сейчас роботает rev.o скорость максимальная 2.4мб.сек но но но скоро планируеться поставиь rev.a максимальная скорость 3.6 мб. сек !
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя