Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей4Благодарности
  • 1 Сообщение от fragov
  • 1 Сообщение от Ch!p
  • 2 Сообщение от Ch!p
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 9 из 9.
    part of me

Акція «Подарунок за e-mail»

Отримайте доступ до вигідних пропозицій від МТС та приємний подарунок – 5 грн за підтвердження Вашої електронної адреси (email)!
    Хто може брати участь в акції

Акція діє з 23 листопада 2011 по 23 лютого 2012 року виключно для абонентів МТС Передплата, крім тарифів «МТС Простий Коннект» та «Безлімітний Без контракту», МТС Коннект БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ, а також партнерські тарифи МТС, які залишать свою електронну адресу (e-mail) та номер телефону на сайті компанії МТС .
    Як стати учасником і отримати подарунок

Щоб отримати подарунок, відкрийте веб форму на сайті МТС та виконайте 3 прості кроки:
    Крок 1 – пройдіть процедуру перевірки вашого номеру телефону та e-mail адреси
    Крок 2 – перейдіть на посилання, отримане в e-mail листі від МТС для підтвердження вказаних вами даних
    Крок 3 – протягом 7 робочих днів після підтвердження вказаних вами даних, отримайте 5 грн на додатковий грошовий рахунок!
    Для перевірки стану додаткового грошового рахунку користуйтесь запитом *101*10# і кнопка виклику.
    УВАГА: За умовами акції «Подарунок за e-mail», один унікальний номер телефону може отримати один подарунок, разом з тим, по кожному номеру телефону можна активувати декілька e-mail адрес.

Наприклад:абонент залишив та підтвердив інформацію про свій номер +38066 (код МТС)-ХХХ-ХХ-ХХ та e-mail адресу ivanov@mail.ru після чого, протягом 7 днів отримав подарунок 5 грн. Після цього, абонент вніс іншу e-mail адресу але той же самий номер телефону. В такому випадку буде збережено ще одну електронну адресу по номеру абонента без отримання подарунку.
    Інформація для учасників акції
    • Щоб залишити та підтвердити номер свої дані (номер телефону та e-mail) необхідно використовувати веб-форму на сайті МТС.
    • Після підтвердження номеру телефону та електродної адреси (e-mail), учасники акції будуть отримувати інформації про найновіші вигідні акції, знижки, останні новини, та послуги від компанії МТС у вигляді листа на електронну пошту, яку було вказано і підтверджено на сайті компанії МТС.
    • Номери МТС контрактної форми обслуговування не приймають участі в акцї.
    Детальну інформацію щодо умов, строків та місць проведення акції отримайте за телефоном:
    • 044 240 0000 – платно з міських, мобільних телефонів по Україні відповідно до тарифів Вашого оператора, цілодобово.
    • 111 – безкоштовно з мобільних телефонів МТС та JEANS в Україні, цілодобово
    • 555 (послуга Прямий зв’язок з оператором) – платно (вартість двадцять першої секунди першої хвилини вихідного дзвінка 0,47 грн з урахуванням ПДВ, без ПФ) з мобільних телефонів МТС та JEANS в Україні, цілодобово.
    ПрАТ «МТС УКРАЇНА» залишає за собою право змінювати деталі, строки та умови проведення акції.

Sky
    Небо в твоїх очах ©

Re: Акція «Подарунок за e-mail»

Мене чогось зовсім не зацікавило. Отримати п'ять гривень, а потім тільки й робити, що МТС-спам з поштової скриньки видаляти.
    part of me

Sky, спам смс-ками куди гірший, а тут просто в СПАМ скинув і не звертаєш уваги. Я поки що не знаю, чи воно мені потрібне, але подумаю.
    Пророк

А у мене спеціальна поштова скринька для отаких усяких акцій та реєстрацій халяви.
    Я ту скриньку навіть не перевіряю. Лише при черговій реєстрації відкриваю лінк активації, та і все.
    Тупо скринька для спаму =)
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Халяви ніде не буває. Та й злий я на МТС за оце http://www.misto-tv.poltava.ua/news/10646/ Воно біля мого будинку стоїть
    Пророк

Нічого з цим не вдієш.
    Ці вишки ледь не в кожному кварталі стоять.
    Де МТС, де Київстар, де Лайв і т.д.
    Скоро зажарять нас )
    Пророк

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Та й злий я на МТС за оце http://www.misto-tv.poltava.ua/news/10646/ Воно біля мого будинку стоїть
    Пропонуєш за містом, у полях ставити? )
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Enter, )) можна приблизно в оцьому районі http://map.navigator.pl.ua/#x:14814:...1:inf:3i9z7ifk (там якраз якийсь укртелекомівський підрозділ, домовилися б), подалі від жилого масиву. Чомусь же ЖЕД і СЕС не дозволили ставити базу на К.Шосе, 44 чи 48 - найвищій точці у цій місцині. Якщо вони (представники МТС) скажуть, що це для покращення якості зв'язку - брехня, бо "бази" в них слабі. Вже з місяць зв'язок нікудишній.
    Пророк

Sky, ул. Серегина в яме.
    А так, где не установи, всегда будут недовольные.
+ Ответить в теме