Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей6Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2
Показано с 11 по 15 из 15.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Re: Акція «Смартфон щодня, планшет - щотижня»

Ответ Сообщение от Ch!p Посмотреть сообщение
    Дружньо, взявшись за ручки, з посмішкою переходимо на Київстар?
    я просто вирублю функцію отримання звітів. До речі, МТС в мене в основному робочий. КС форева! ))
    Абонентський стаж: 62 місяців

Пророк

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Трохи оффтопу - у ВРУ планується закон (не пам'ятаю точно хто просував), який у разі прийняття не дозволить "безкоштовні" дзвінки всередині мережі. Так що все попереду...
    Не пройдет. Где они нашли бесплатные разговоры?
    part of me

Теж вимкнув цю функцію. Взагалі не люблю користуватися смс, дорого і не зручно. Треба буде перевести всю сім'ю на Андроїд і користуватися: Viber чи Whatsapp.
    Пророк

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Sir_2006, то я трохи попутав. Не ВРУ, а НКРЗ. http://tsn.ua/ua/groshi/mobilnim-ope...vi-tarifi.html
    Ты ще тришки переплутав - потому как никто не предлагает запретить бесплатные тарифы внутри сети. Операторам предлагается запретить по телеку выдавать под видом "все бесплатно" тарифы с обязательной минимальной регулярной оплатой и дурить граждан.
    Пророк

Від 15 листопада 2011 року - абоненти МТС-Україна почнуть платити 3 копійки за кожне повідомлення про доставку SMS. При цьому плата стягуватиметься автоматично, включно із тими SMS, що є безкоштовними в рамках різних пакетів.

МТС запроваджує плату за звіт про доставку SMS - http://www.bbc.co.uk/ukrainian/busin...s_sms_az.shtml
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2