Оператор «Інтертелеком» покращує і робить доступнішим найшвидший мобільний 3G інтернет в Україні.

Мобільний інтернет, за допомогою якого абоненти отримують новий рівень швидкості, мобільності і комфорту стає доступнішим.

«Інтертелеком» першим на території України дає нові можливості мобільності - комфортний серфінг по інтернет-сайтах, перегляд відео високої якості, відео дзвінки та он-лайн радіо, обмін мультимедійними повідомленнями і он-лайн ігри та інші численні сервіси. Пропозиція дозволяє використовувати сервіси мобільно, у всіх регіонах України - свобода переміщення та використання сервісів на максимальній швидкості серед 3G операторів України.

27 жовтня 2011 року оператор «Інтертелеком» офіційно оголосив про старт технології EVDO Rev.B у всіх регіонах України.

1 листопада 2011 року оператор значно покращив акційну пропозицію для придбання 3G модему для використання технології EVDO Rev.B для всіх регіонів України - акція «Модем Rev.B за 99 гривень».

8 листопада 2011 року оператор покращує пропозицію «3G Турбо» і запускає рекламну кампанію на підтримку повномасштабного запуску «3G Турбо» - найшвидшого мобільного 3G інтернету у всіх регіонах України. Ролик транслюється по 4 національним каналам: «Інтер», «СТБ», «ICTV» та «Україна».«3G Турбо» - тарифна пропозиція, яка дозволяє використовувати найшвидший мобільний 3G інтернет на швидкості до 14,7 Мбіт/с за найвигіднішими тарифами. Абоненти можуть підключити тарифний план «3G Турбо» без абонентської плати з оплатою кожного спожитого мегабайта за ціною 0,15 грн. з ПДВ за кожен отриманий/переданий мегабайт.

Додаткові послуги «3G Турбо 50-300» дозволять абоненту отримати пакет передплачених мегабайт для використання протягом місяця за абонентську плату. Оператор «Інтертелеком» збільшує пакетні мегабайти у всіх додаткових послугах «3G Турбо» -

«3G Турбо 50» - 700 Мб замість 500 Мб
«3G Турбо 100» - 2 000 Мб замість 1 000 Мб
«3G Турбо 150» - 3 000 Мб замість 1 500 Мб
«3G Турбо 200» - 5 000 Мб замість 2 000 Мб
«3G Турбо 300» - 10 000 Мб замість 5 000 Мб.

Вартість мегабайта в тарифній пропозиції від 5 коп/Мб - вигідна пропозиція для комфортного інтернету.
Можливе підключення послуг «Вільна ніч 45,75,99» для максимально вигідного використання швидкісного мобільного інтернет доступу. Вдень найшвидший мобільний 3G інтернет - вночі інтернет доступ на швидкості до 3,1 Мбіт/с для завантаження об'ємних файлів.

Абоненти, які підключили найшвидший мобільний 3G інтернет доступ до тарифного плану «3G Турбо» раніше - отримують нові, значно вигідніші умови, автоматично починаючи з 8.11.2011.
Послуга «3G Турбо.Прискорюйся!» - найшвидший 3G інтернет по 3 коп/Мб
Послуга «3G Турбо.Прискорюйся!» дозволяє почати використовувати інтернет доступ за технологією EVDO Rev.B на максимальній швидкості до 14,7 Мбіт/с на діючій тарифній пропозиції за ціною 3 коп/Мб. Оператор «Інтертелеком» більш ніж в 3 рази знижує тарифікацію по додатковій послузі «3G Турбо. Прискорюйся!» та надає абонентам одну з найбільш вигідних пропозицій не тільки для використання мобільного 3G інтернету. Дізнатися детальніше про послугу «3G Турбо. Прискорюйся!».

Абоненти, які підключили найшвидший мобільний 3G інтернет доступ з послугою «3G Турбо.Прискорюйся!» раніше - отримують нові, значно вигідніші умови, автоматично починаючи з 8.11.2011.
Для використання послуг найшвидшого мобільного 3G інтернету «3G Турбо» необхідно використання обладнання, що підтримує технологію EVDO Rev.B. Оператор «Інтертелеком» пропонує сертифікований 3G модем за акційними умовами від 99 гривень для нових і діючих абонентів за умовами акції «Rev.B модем від 99 гривень».

Придбати обладнання і підключити послуги можна в Центрах обслуговування абонентів та дилерських точках продажів. Якщо абонент вже використовує обладнання з підтримкою EVDO Rev.B, то підключити послугу можна в автоматичній системі самообслуговування абонентів (assa.intertelecom.ua).
Швидкість інтернету - це час, який абонент витрачає на отримання необхідної інформації.