Комусь до вподоби активно «чатитись», комусь – серфувати на хвилях мережі, але найбільше ми обожнюємо «теревенити» годинами на проліт. Близько 70% свого часу людина витрачає на активні «communication».

Для абонентів, які багато спілкуються та віддають перевагу дешевим дзвінкам й при цьому не бажають переплачувати за непотрібні сервіси, оператор life:) оновив тарифний план «Вільний life:)».
Тепер при поповненні рахунку на суму 35 грн і вище одним платежем, ви отримуєте 3000 хв. для безкоштовних дзвінків абонентам life:) протягом 25 днів та 39 коп/хв. – на номери інших українських операторів. До того ж, дзвінки в Росію становлять лише 0,99 коп/хв., а в інші країни – 1,99 коп/хв.

Тариф діє по всій території України. Для переходу абонентів інших тарифів на «Вільний life:)» необхідно набрати номер *142 *1 #, вартість переходу всього 10 гривень.
Однак, на цьому приємні несподіванки не закінчуються. Адже в додаток до тарифного плану «Вільний life:)», оператор пропонує послугу «Реальний нуль», в межах якої ви можете телефонувати по 0 коп./хв. на номери life:) без обмеження у хвилинах та без обов’язкових щомісячних поповнень. Для замовлення послуги, варто набрати *142*0# та слідувати інструкціям.