Як часто ви користуєтеся мобільним інтернетом? Якщо час від часу і зовсім не кожного дня, то ви точно знайомі з нашою послугою «Інтернет на день». З нею ви отримуєте 50 Мбайт на день за 6 гривень, які сплачуєте з основного чи бонусного рахунку лише тоді, коли ініціюєте вихід в інтернет протягом дня.

Уявіть, що ви активували собі цю послугу, надіславши СМС або подзвонивши на короткий номер (при цьому вам нарахували 50 Мбайт на поточний день), потім вийшли в інтернет (у цей момент почали використовуватися ваші мегабайти і знялися гроші з рахунку), перевірили вашу пошту, відповіли на листи, зайшли у мережу Вконтакті, переглянули фотки, повідомлення, подивилися погоду, курс валют і ще дещо, і не помітили, що перевищили свій денний пакет мегабайтів!

А в цьому разі за додатково використаний трафік довелося б платити за стандартними тарифами (які є не такими вигідними, як у пакеті), якби не зміни, які ми нещодавно ввели в цю послугу.
Тепер, якщо ви вичерпали випадково чи навмисно свій денний пакет трафіку, вам активуються додаткові 50 Мбайт за ті ж 6 гривень (за стандартними тарифами 6 гривень коштує менше 1 Мбайту). Тож серфуйте і не сумуйте!