Тепер, у рамках акції «0 без обмежень у соціальних мережах!», підключіть послугу «Безлімітний Інтернет з Opera Mini на місяць», і Ви зможете спілкуватися в соціальних мережах без обмежень трафіку через браузер Opera Mini лише по 1 грн/день!

Для підключення та налаштування послуги «Безлімітний Інтернет з Opera Mini на місяць»:

  • надішліть безкоштовне SMS на номер 1020 з цифрою 6;
  • збережіть вхідне SMS із параметрами Opera Mini в пам’яті телефону;
  • завантажте браузер Opera Mini з ресурсу http://m.opera.com/ і встановіть його на телефоні;
  • підключіть послугу, набравши на телефоні *101*13 #;
  • увійдіть в Інтернет за допомогою браузера Opera Mini і налаштувань Opera Mini.
А ще новим та існуючим абонентам в тарифі «Супер МТС без плати за з’єднання Energy» ми пропонуємо необмежено дзвонити абонентам МТС, підключивши послугу «0 БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ». Підключивши цю послугу, Ви зможе те необмежено дзвонити абонентам МТС!

Для участі в акції наберіть комбінацію *103#.

Підключення послуги «0 БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» можливе тільки за умови активної послуги «Супер». Подальше здійснення необмежених дзвінків у мережі МТС не залежить від наявності послуги «Супер».

Вартість підключення до акції становить 25 грн. Після цього з основного грошового рахунку буде зніматися щоденна вартість користування послугою – 0,33 грн, і Ви зможете спілкуватися в мережі МТС без обмежень. У випадку відсутності цієї суми на рахунку надання послуги призупиняється і буде поновлене при поповненні рахунку на будь-яку суму за наявності позитивного балансу.

Участь в акції припиняється при переході в інший тариф, у назві якого відсутня приставка «без плати за з’єднання». Для відмови від участі в акції «0 БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» наберіть *103*0#.

Підключення до акції «0 БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» проходить з 15.06.2011 до 31.08.2011 включно для нових та вже існуючих абонентів у тарифі «Супер МТС без плати за з’єднання Energy». Акційні тарифи діють до 30.11.2011.