Оператор «Інтертелеком» продовжує акційні умови для нових абонентів одразу у 6 регіонах - Харківській, Дніпропетровській, Донецькій, Львівській, Запорізькій та Луганській областях.
Перший крок для використання послуг - «3G-модем за 1 гривню»
Нові абоненти, які підключаються до швидкісного інтернет доступу оператора «Інтертелеком» в червні додатково до вигідних тарифів, широкій зоні покриття, безлімітним пропозиціям, ще й можливість придбати 3G-модем за ціною від 1 гривні.
Акція «Модем за 1 гривню» - це дуже добрий початок використання зручних послуг оператора «Інтертелеком».
Тариф з щоденною абонентською платою «плати, коли хочеш» - «Вільний доступ» і лінійка тарифних планів із щомісячною абонентською платою «Адреналін» - дозволить вибрати вигідну пропозицію для дому, офісу або мобільного використання для абонентів, яким потрібен інтернет доступ в переміщенні по місту, області або України.
В акції бере участь сертифікований 3G-модем Huawei EC122 - зручний модем для використання і простий в підключенні і налаштуванні.
Термін дії акції до 30.06.2011 р. Детальніше

Бонус при підключенні до 540 гривень з акцією «Підключайся зі своїм».
Кожен абонент може отримати бонус до 540 гривень залежно від обраної тарифної пропозиції при підключенні в червні.
Абоненти, які беруть участь в акції «Підключайся зі своїм» отримують велику перевагу - бонусні гроші, які можливо використовувати на оплату трафіку і абонентської плати.
В акції можуть взяти участь усі абоненти, які підключаються до вигідних інтернет тарифних пропозицій і не беруть участь в акції «3G модем за 1 гривню».
Детальніше про умови акції.