Літо - традиційний час відпочинку, поїздок і відпусток. Для того, щоб спілкування було максимально комфортним, і прямий міський номер, вигідні тарифи та якісний зв'язок завжди була разом з Вами у відпустці, оператор «Інтертелеком» пропонує взяти участь в акції «Прямий міський номер у відпустку».

Взяти участь в акції можуть всі абоненти голосових тарифних планів обласної, районної та мобільної нумерації, як фізичні, так і юридичні особи.

Учасники отримують можливість оцінити всі можливості нової послуги «Sip номер» і взяти свій прямий міський номер у відпустку. Незалежно від того, де буде проходити відпустка, в будь-якій точці України з інтернет доступом.

Абоненти, які беруть участь в акції отримують перший місяць користування послугою «Sip-номер» з абонентською платою 0 гривень. У абонентів з'являється можливість випробувати послугу на власному комп'ютері, ноутбуці, планшеті або комунікаторі. Активувати послугу і отримати місяць безкоштовного тестування можливо до 30.06.2011. Вартість активації становить 5 гривень.

Після безкоштовного першого місяця тестування послуги буде можливість використовувати послугу зі знижкою 50% на постійній основі до 31.12.2011. Щомісячна абонентська плата складатиме 22 гривні 50 копійок.

Переваги послуги «Sip-номер»:

Можливість перенесення власного прямого міського номеру та тарифного плану на інший пристрій, підключений до мережі інтернет.
Можливість використовувати прямий міський номер і здійснювати дзвінки за вигідними тарифами не залежно від зони покриття оператора «Інтертелеком».

Детальний опис послуги