З квітня 2011 року об’єднаний «Київстар» вводить в обіг скретч-картки поповнення рахунку номіналом 40 грн. Цими скретч-картками єдиного зразка можуть поповнювати свої мобільні рахунки клієнти обох мереж — «Київстар» і «Beeline-Україна».

У 2010 році абоненти «Київстар» в середньому витрачали на мобільний зв’язок близько 40 грн. на місяць. Для того щоб задовольнити потреби абонентів у спілкуванні та зробити поповнення рахунків максимально комфортним, з квітня 2011 року «Київстар» вводить у дію скретч-картки з мінімальним номіналом 40 грн. Такі картки вводяться на заміну 30-гривневим скретч-карткам. Завдяки новому номіналу клієнти «Київстар» зможуть швидко та зручно поповнити свій рахунок лише за одну операцію.
Скретч-картки номіналом 30 грн. будуть повноцінними та залишатимуться у роздрібній торгівлі до повного свого розповсюдження.
Поповнення рахунку за допомогою скретч-картки є найбільш популярним каналом поповнення рахунку серед абонентів «Київстар», яким користується переважна більшість клієнтів.
«Київстар» пропонує своїм клієнтам багато способів поповнення рахунків, зокрема через електронні канали, а саме:
— за допомогою автоматів поповнення рахунків;
— за допомогою банківських карток Visa, Master Card за безкоштовним номером 999;
— за допомогою платіжних карток Visa, Master Card на сайтах: www.kyivstar.ua; www.starport.com.ua;www.djuice.ua; www.my.kyivstar.ua; www.my.djuice.ua;
— за допомогою послуги «Переказ коштів», щоб поділитися коштами з близькими зі свого рахунку;
— за допомогою системи інтернет-розрахунків WebMoney Transfer.
«Київстар» закликає своїх клієнтів користуватися електронними каналами поповнення рахунку. Вони не лише економлять час, але й є більш екологічними для навколишнього середовища, адже не потребують використання паперу.