З 14 квітня 2011 оператор «Інтертелеком» запускає в продаж модернізоване «коробкове» рішення мобільного 3G Інтернету «Легко стартуй!»

Рішення «Легко стартуй!» - це можливість отримати інтернет доступ в одній «коробці» - без оформлення контракту, вибору обладнання та програмування модему. Для використання мобільного інтернету - необхідно лише під'єднати модем до комп'ютера чи ноутбука, вибрати тарифний план і почати користуватися послугою. У «коробці» для абонентів надається одне з кращих рішень з точки зору обладнання - сертифікований 3G-модем Huawei EC 226 (з підтримкою EVDO Rev.A, який підключається до будь-якого пристрою під управлiнням операційної системи Windows через USB-порт.

Модернізація рішення - це розширення у можливості вибору тарифної пропозиції. Звичні тарифні плани, пiдключитися до яких ранiше можна було тiльки через укладання контракту або через вiдвiдування абонентського залу, вiдтепер доступні для «коробкового» рішення.

Лінійка тарифних планів доступних у «Легко стартуй!»:

«3G Адреналін IT» з вибором додаткових послуг Адреналін - тарифний план, який дозволить Вам обрати пропозицію, яка буде повністю відповідати профілю Вашого користування - домашній або робочий інтернет, для серфінгу i пошти або для фільмів та ігор, для соціальних мереж або для пошуку інформації для навчання, для читання новин і пошуку інформації для ділових цілей. Перевага тарифного плану ще й у можливості зміни послуг, у випадку якщо Ви вирішили змінити свій профіль споживання або плануєте його змінити.

«Вільний доступ IT» - тарифний план зі щоденною абонентською платою і з 1000 мегабайтами на добу. Сплачуйте лише за ті дні, коли Ви користуєтеся інтернетом. Абонентська плата становить - 5 гривень.

«Супер Безліміт IT» - тарифний план для абонентів, які хочуть отримувати безлімітний інтернет за оптимальних витрат. Щомісячна абонентська плата становить 99 гривень.

Активація «коробкового» рішення та вибір тарифу здійснюється протягом декількох хвилин самостійно у зручному для користувача меню.

Після активації та вибору найбільш зручного для себе тарифу, необхідно внести абонентську плату.

Для всіх користувачів «Легко стартуй!» передбачений подарунок - при активації «коробкового» рішення на рахунок нараховується 500 бонусних МБ.

Існуючі абоненти «коробкового» рішення отримують можливість змінити свій тарифний план на кожний із запропонованих вище. А ті, хто придбає раніше випущене «коробкове» рішення «Легко стартуй!» з 14 квітня, при активації так само отримують можливість вибору тарифу.

Придбати «Легко стартуй!» можна в мережі магазинів «Алло», «Евросеть», «Комп'ютерний всесвіт», «Вухо.ком», «Ельдорадо», «Мобі Дік», «Ringoo» та ін. Рекомендована ціна «коробкового» рішення «Легко стартуй!» - 349 грн.