15 квітня 2011 оператор «Інтертелеком» представляє нову послугу для абонентів. Послуга поєднує в собі новітні технології голосового зв'язку і переваги діючих тарифних планів, що надає ще більше можливостей для абонентів.

«Запуск SIP технології в нашій мережі відкриває нові можливості у використанні прямого міського номера для жителів України. Значимість послуги полягає в тому, що прямий міський номер виходить за межі покриття телекомунікаційної мережі оператора «Інтертелеком». Завдяки розвитку мобільних і фіксованих мереж передачі даних на території Україні вiдтепер будь-який житель України зможе скористатися всіма перевагами прямого міського номера оператора Інтертелеком»- зазначив генеральний директор компанії «Інтертелеком» Борис Миколайович Акулов.

Анонсована раніше послуга SIP телефонії запускається в комерційну експлуатацію і доступна для всіх абонентів, які обслуговуються на комерційних тарифних планах обласної, районної та мобільної нумерації.

Спілкуватися з друзями та родичами, діловими партнерами і колегами стає набагато простіше. Прямий міський номер виходить за межі покриття мережі «Інтертелеком». Для використання послуг оператора Вам необхідно лише мати обладнання з можливістю підключення до мережі Інтернет і програмне забезпечення або мобільний телефон будь-якого стандарту з різними операційними системами, підключений до мережі інтернет.

Послуга дає нову можливість - приймати вхідні дзвінки на міський номер телефону і здійснювати дзвінки за тарифами Інтертелеком незалежно від місця підключення до мережі Інтернет будь-якого провайдера. При використанні послуги «Sip-номер» абонентський номер, який вiдомий вciм, залишається без зміни, що дає можливість приймати вхідні дзвінки «як у себе вдома» і «на роботі».

Вартість активації послуги «Sip-номер» 30 гривень.

Абонентська плата за використання додаткової послуги складає 45 гривень на місяць, в яку включені всі умови і переваги тарифного плану, на якому підключається послуга.

Докладнiше про послугу