З 6 квітня 2011 року оператор «Інтертелеком» вводить нові послуги в рамках тарифного плану 3G Адреналін – «Адреналін 99», «Адреналін 199».
Послуга «Адреналін 99» надає абонентам ще більше можливостей швидкісного мобільного інтернет доступу від оператора «Інтертелеком». Абонент отримує 5 ГБ передплаченого трафіку, який може використовувати протягом календарного місяця. Вартість послуги складає 99 гривень на місяць.


Послуга «Адреналін 199» дозволяє отримати абоненту практично безмежні можливості використання інтернет сервісів. Абоненту надається 50 ГБ трафіку протягом календарного місяця. Вартість послуги становить 199 гривень.
Активувати послуги мають можливість діючи та нові абоненти тарифного плану 3G Адреналін. Вартість активації не відрізняється від усіх діючих послуг и становить 10 гривень.
Управляти послугами можливо за допомогою системи самообслуговування АССА, в Центрі продажу та обслуговування абонентів та в дилерських точках продажу.
Тарифний план «3G Адреналін» надає користувачеві можливість самостійно визначати і планувати обсяги споживання послуг. Широка лінійка послуг від 250 Мб до безлімітного пропозиції, якими користувач може управляти самостійно протягом місяця.Докладніше про тарифну пропозицію 3G Адреналін.


Додаткова інформація:
З 6 квітня 2011 припиняється підключення послуг «Адреналін 95», «Адреналін 120» в рамках тарифного плану 3G Адреналін і ТП «Нова Свобода».
Користувачі, які активували послуги «Адреналін 95», «Адреналін 120» і підключити тарифний план «Нова Свобода» до 6.04.2011 будуть далі продовжувати використовувати послуги на умовах даних послуг та тарифного плану.