Компанія «Київстар» запропонувала клієнтам нову лінійку пакетів мобільного інтернету, яка суттєво розширює можливості користувачів цієї послуги. У новій пропозиції обсяги не тарифікованого трафіку збільшено у 2—2,5 рази.

Нова тарифна лінійка пакетів для мобільного інтернету доступна для підключення з 1 квітня 2011 року.У рамках цієї пропозиції клієнти передплаченого зв’язку «Київстар» та контрактні некорпоративні абоненти можуть замовити пакети мобільного інтернету «Пошук», «Спілкування», «Розваги», «Безлімітний Інтернет».
Головна відмінність нової лінійки пакетів інтернету порівняно з попередніми пропозиціями — значне збільшення обсягів трафіку, включеного до щомісячної абонентської плати.
У пакеті «Пошук» клієнт отримує 50 Мб трафіку за абонплату 25 грн.
У пакеті «Спілкування» клієнту пропонується 350 Мб мобільного інтернету за абонплату 55 грн. Пакет «Розваги» пропонує 1500 Мб трафіку за абонплату 105 грн.
Пакет «Безлімітний Інтернет» — щомісяця 10 000 Мб мобільного інтернету за абонплату 135 грн. У цьому пакеті клієнтові надається практично необмежений доступ до мобільного Інтернету, при цьому трафік, що перевищує пакетний обсяг, тарифікується усього по 1 коп. за мегабайт.
Директор з розвитку послуг на масовому ринку «Київстар» Віталій Ворожбит:
«Використання послуг мобільного інтернету стабільно зростає. Так, у 2010 році обсяги інтернет-трафіку у мобільній мережі об’єднаного «Київстар» зросли у квартальному численні на 27%, а реалізація бездротових модемів — у два рази. Динамічно зростає і використання відео й аудіо інформації — у 2010 році нашими клієнтами було зроблено понад 55 мільйонів завантажень цифрового контенту з порталів «Київстар». Ми очікуємо, що ця тенденція буде прогресувати, і готові надати клієнтам найбільш вигідні пропозиції для такого спілкування«.
Існуючі клієнти можуть підключити нові інтернет-пакети за допомогою голосового IVR-меню, скористувавшись WEB-інтерфейсом системи самообслуговування «Мій Київстар», або за допомогою USSD-команд. Плата за підключення послуги не стягується. Нові пакети можна підключати одночасно з діючими інтернет-послугами — «ВКонтакті», «Інтернет 3G», пакетом даних «Вільний Інтернет Нічний».