Відтепер абоненти «Київстар» можуть отримувати на мобільні телефони не тільки текстові, а й мультимедійні повідомлення, що надсилаються з комп’ютерів за допомогою електронної пошти. Для цього достатньо активувати нову послугу «SMS/MMS з е-мейл». До кінця лютого 2011 нова послуга працює безкоштовно.

З початку січня 2011 року нова послуга «SMS/MMS з е-мейл» доступна в будь-яких тарифних пакетах «Київстар». Послуга стане у пригоді абонентам, коли їх друзі чи колеги не мають під рукою мобільного телефону, або не можуть відірватись від комп’ютера, щоб зателефонувати. Завдяки новій послузі, абоненти «Київстар» можуть отримувати на свої телефони тексти з великою кількістю символів, мультимедійні листівки, аудіо-файли, що надсилаються з електронної пошти. А користувачі інтернету — швидко і комфортно спілкуватись з абонентами мобільного зв’язку з клавіатури своїх комп’ютерів.

З послугою «SMS/MMS з е-мейл» абоненти «Київстар» можуть отримувати:

— текстові і мультимедійні повідомлення не лише у домашній мережі, а й у роумінгу;

— тексти довжиною 765 символів у латиниці і 365 символів у кирилиці;

— мультимедійний контент в різних форматах (jpeg, mp3, avi, та ін.) обсягом до 1 Мб.

Для підключення послуги «SMS/MMS з е-мейл» абонент «Київстар» повинен надіслати текстове повідомлення будь-якого змісту на скорочений номер 7020. Для відправки текстового SMS повідомлення з комп’ютера необхідно зазначати адресу у форматі 380ХХХХХХХХX@sms.kyivstar.net, де 380ХХХХХХХХX — номер мобільного телефону одержувача. Щоб надіслати мультимедійне повідомлення, номер адресата слід набирати у форматі 380ХХХХХХХХX@mms.kyivstar.net. Послуга доступна для всіх абонентів «Київстар», передплаченої та контрактної форми обслуговування.