23 березня Верховний Суд України поставив крапку в багатомісячному судовому марафоні, ініційованому компаніями-інсайдерами: ITC (CDMA Україна), «Схід Телеком» (м. Харків), «Українська Хвиля» (м. Львів), які заперечують законність видачі НКРЗ ліцензій № 466290, № 466294, № 466292, № 466293 від 14 липня 2009 року Товариству з обмеженою відповідальністю «Інтертелеком».

Верховний Суд України відмовив у задоволенні касаційної скарги ITC про визнання незаконним рішення Вищого Адміністративного суду України й залишив його в чинності. Як відомо, Вищий Адміністративний суд 17.12.09 підтвердив рішення Київського Апеляційного Адміністративного суду, що визнав законним видачу вищевказаних ліцензій і що відмінив визначення й рішення Окружного Адміністративного суду міста Києва про призупинення дії ліцензій і визнанні незаконним рішення НКРЗ про їхню видачу. Незважаючи на наявність рішення Вищого Адміністративного суду, компанії «Українська хвиля» і «Схід Телеком» намагалися повторно заперечити рішення НКРЗ щодо видачі ліцензій на тих же підставах, у відношенні тієї ж особи. Уведений в оману компанією «Українска хвиля» Окружний Адміністративний суд міста Львова прийняв незаконне рішення, про призупинення вище зазначених ліцензій, що незабаром скасував. Аналогічні спроби були початі компанією «Схід Телекому» в Окружному Адміністративному суді міста Києва.

На жаль, на всіх етапах розгляду справи в судових інстанціях різного рівня компанія ITC прибігала до тиску на суди, у тому числі й через ЗМІ, що особливо виявилося на етапі розгляду справи у Верховному Суді України. На передодні засідання суду, протягом декількох днів, була запроваджена акція по масовому поширенню в електронних і друкованих ЗМІ інформації, що не відповідає дійсності, щодо розглянутої справи. У повідомленнях подавалося вільне трактування чинного законодавства з позиції представників тільки однієї сторони.

Компанія «Інтертелеком» протягом всіх етапів судових процесів, була впевнена в законності видачі ліцензій і вважала не припустимим застосування будь-яких методів тиску на суди, у тому числі й через ЗМІ.

Однак, у зв'язку із завершенням судових процесів «Інтертелеком» відкритий для контактів зі ЗМІ, які бажають спростувати помилкову інформацію, опубліковану раніше, або об'єктивно розібратися в ситуації, що мала місце.Контактний телефон юридичної служби «Інтертелеком»: (048) 743-11-19