Шановні абоненти!
Шістнадцятого березня компанії «Інтертелеком» виповнюється 9 років! Весь цей час ми перебуваємо на службі Вашого спілкування. Обираючи зв'язок від «Інтертелеком» - Ви голосуєте за якісний CDMA зв'язок в Україні.

Підключаючись до нашої мережі з 16 по 21 березня, Ви можете разом з нами відсвяткувати дев'ятий День Народження компанії, а також отримати бонуси по акції «Подарунки до 16 БЕРЕЗНЯ».*

Кожний, хто підключився до мережі з 16 по 21 березня може:
  • вибрати гарний номер від «Інтертелеком». У період дії акції «Подарунки до 16 БЕРЕЗНЯ» - послуга «Номер на вибір» при підключенні до мережі - безкоштовно! Наші абоненти мають право вибору!
  • одержати знижку 50% на абонентську плату в другий і четвертий місяць обслуговування в мережі - щедрий подарунок від оператора для всіх нових абонентів!
  • одержати 100 безкоштовних хвилин на місцеві міські номери, щоб сказати всім друзям: «Тепер і я на зв'язку з «Інтертелеком!»
  • одержати 20 безкоштовних хвилин на мережі мобільних операторів і не заощаджувати на розмовах!
  • одержати 15 безкоштовних хвилин для міжнародних дзвінків - спілкування з «Інтертелеком» у радість для жителів України й зарубіжжя!
  • одержати 150 Мб безкоштовного Інтернет-трафику, щоб скачати ще більше корисної інформації

Якщо Ви ще не підключилися до 3G Інтернету від «Інтертелеком» - самий час це зробити!
У період акції з 16 по 21 березня при підключенні до тарифних планів Мобільне Життя Revolution 15-275 Ви отримуєте бонусний трафік!


Докладніше...