З 5 березня 2010 року «Київстар» розпочинає нову акцію «MMS на вихідні», за умовами якої клієнти зможуть надсилати MMS-повідомлення всього за 0,39 грн.

Підключившись до акції «MMS на вихідні», клієнти «Київстар» можуть відправляти MMS-повідомлення у вихідні, святкові та неробочі дні, сплачуючи лише 0,39 грн. Акційний тариф на мультимедійні повідомлення діє з 5 березня по 31 травня 2010 року.

Клієнти передплаченої форми обслуговування
Підключитися до акції можуть всі клієнти передплаченої форми підключення, за винятком тих, що обслуговуються на умовах тарифів «Мобілич всі мережі», «Мобілич», «Для своїх», «Дружній».

Клієнти контрактної форми обслуговування
Відправляти MMS-повідомлення за акційною ціною можуть також і контрактні клієнти «Київстар» — ті, що підключені до тарифів: «VIP», «Багато розмов», «Всі мережі», «Динамічний», «СуперДинамічний», «З нами краще», «Класичний», «Найкращий», «Хвилина», «Нова хвилина», «Преміум», «Сім’я та друзі», «Універсальний» і «Єдина ціна».

Клієнти молодіжного бренду DJUICE
Акція «MMS на вихідні» розповсюджується на клієнтів DJUICE таких тарифних планів «DJUICE безлім», «DJUICE безлім + музика», «Єдина ціна» і «Дзвони всім». До речі, клієнти DJUICE одночасно можуть користуватися послугою «Пакети MMS».

Замовити акцію можна за коротким номером 477 або 477*87 або у системі самообслуговування "Мій Київстар"/"Мій DJUICE". Аналогічно можна і відключити акційний тариф на MMS-повідомлення. Підключення та відключення акції є безкоштовним. Вигідна ціна діє і при передачі MMS-повідомлень одразу декільком отримувачам. В роумінгу акція «MMS на вихідні» не діє. Усі тарифи наведені в гривнях, з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду в розмірі 7,5% з вартості послуг без урахування ПДВ.

«Київстар» піклується про своїх клієнтів, надаючи якісні послуги за оптимальною ціною. Цієї весни з новою акцією «MMS на вихідні» ділитися враженнями з друзями та близькими стає ще доступніше. Ця пропозиція стане у нагоді чоловікам у привітанні жінок зі святом Весни.