З 15 лютого 2010 «Київстар» переводить тарифний план «Багато розмов» з акційного на постійну основу для усіх його користувачів.
Тарифний план «Багато розмов» від «Київстар» оцінили вже понад 3 мільйони клієнтів оператора. З 15 лютого 2010 року тарифний план матиме необмежений термін дії. Про переведення акційного плану на постійну основу всіх користувачів тарифного плану буде поінформовано SMS-повідомленнями.

Клієнти контрактної форми обслуговування можуть ознайомитися з тарифами на телекомунікаційні послуги тарифного плану «Багато розмов» за посиланням: http://kyivstar.ua/personal/contract/tariffs/rozmovy/

Клієнти передплаченої форми обслуговування мають змогу отримати інформацію щодо умов тарифного плану «Багато розмов» за посиланням: http://kyivstar.ua/personal/prepaid/tariffs/rozmovy/

Існуючі клієнти можуть змінити свій тарифний план на тарифний план «Багато розмов», зателефонувавши за коротким номером 477*1, за допомогою системи самообслуговування клієнтів «Мій Київстар» або в центрах обслуговування клієнтів. Для контрактних абонентів вартість зміни становить 15,00 гривень. Для клієнтів передплаченого зв’язку перша зміна тарифного плану — безкоштовна, а тариф на будь-яку чергову зміну становить 10,00 гривень. Всі тарифи вказані з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду в розмірі 7,5% з вартості послуг без урахування ПДВ.

«Київстар» переводить тарифний план «Багато розмов», розуміючи потреби своїх клієнтів у користуванні популярними та вигідними послугами.