«Київстар» пропонує своїм клієнтам новий тарифний план — «Єдина ціна». За його умовами тариф на вихідні дзвінки єдиний на усі напрямки та становить — 0,25 грн. за хвилину.
Підключення до тарифного плану «Єдина ціна» надає можливість усім клієнтам «Київстар» суттєво економити на мобільному спілкуванні. Економія полягає у єдиній ціні — 0,25 грн. за хвилину розмови при дзвінках на номери мережі «Київстар», мереж інших операторів мобільного та фіксованого зв’язку України. Також в тарифному плані передбачені додаткові корисні бонуси залежно від типу підключення клієнта.

Контрактна форма обслуговування

Для контрактних клієнтів у тарифі «Єдина ціна» відсутня плата за з’єднання, а щомісячна абонентська плата становить лише 15,00 грн. Початковий платіж при підключенні до мережі «Київстар» становить 100 грн.
Також контрактним клієнтам надається можливість користуватися програмою лояльності «Київстар Клуб».
З тарифами на інші телекомунікаційні послуги при користуванні тарифним планом «Єдина ціна» можна ознайомитися за адресою: http://www.kyivstar.ua/personal/contract/tariffs/price/

Передплачена форма обслуговування

Для клієнтів передплаченого зв’язку в новому тарифі передбачено нарахування бонусних коштів за вхідні дзвінки з номерів мереж інших операторів мобільного та фіксованого зв’язку, крім дзвінків з номерів абонентів «Київстар» та DJUICE. Так, за кожні 10 хвилин вхідних дзвінків на спеціальний бонусний рахунок клієнта надходитиме 2,50 грн. Максимальний обсяг бонусних коштів становить 100 грн. на місяць. Строк використання цих коштів — 30 днів з моменту останнього їх нарахування. Невикористані за цей період часу кошти анулюються. Перевірити наявність та термін дії бонусних коштів можна за допомогою комбінації *112#. Отримані бонуси не можуть бути переказані іншим клієнтам «Київстар» за допомогою послуги «Переказ коштів» і не можуть бути використані під час перебування клієнта в роумінгу.
Детально з умовами нарахування бонусних коштів, а також з тарифами на інші телекомунікаційні послуги при користуванні тарифним планом «Єдина ціна» можна ознайомитися за адресою: http://www.kyivstar.ua/personal/prepaid/tariffs/price/

Тариф «Єдина ціна» доступний новим та існуючим клієнтам «Київстар». Останні можуть замовити його за коротким номером 477*65, за допомогою системи самообслуговування клієнтів «Мій Київстар» або в центрах обслуговування клієнтів. Вартість переходу становить 10,00 грн.

Усі тарифи наведені в гривнях, з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду в розмірі 7,5% з вартості послуг без урахування ПДВ. Тарифний план «Єдина ціна» має необмежений термін дії.

«Київстар» постійно розширює лінійку своїх тарифних планів. Кожен клієнт може обрати вигідний та простий для себе тариф, яким є «Єдина ціна».