Клієнти PEOPLEnet вже встигли оцінити переваги унікального конвергентного продукту від оператора «3 в 1..» (мобільний і фіксований номери, а також послуга Інтернет в одному телефоні), удосконалюючи тарифну лінійку, PEOPLEnet розробив більш розширені версії існуючих пакетів послуг даного напрямку і пропонує користувачам оновлені тарифні моделі «3 в 1 Міні Плюс», «3 в 1 Міді Плюс» та «3 в 1 Макси Плюс»!
Відміни нової пропозиції «3 в 1…Плюс» від «3 в 1…» міститься в наступному:
  • Бонуси в розмірі 0.20 грн./хв. за кожну хвилину вхідних дзвінківз номерів інших мобільних операторів (окрім PEOPLEnet, NEWTONE та фіксованих (міських) номерів інших операторів).*
  • Пакетні пропозиції «3 в 1 Міді Плюс» та «3 в 1 Максі Плюс» містятьдодаткові щомісячні хвилини на дзвінки за напрямком «національні мобільні» по 20 і 40 хв./міс. відповідно.
  • В «3 в 1…Плюс» вартість послуги Інтернет поза пакетного об’єму знижена до 0.08 грн./МБ.
  • абонентська платня нараховується щоденно.
* - бонуси розраховуються пропорційно до тривалості дзвінка в секундах, вони можуть бути використані на будь-які послуги зв’язку за тим самим абонентським номером, що їх отримав, та не можуть бути отримані в грошовому еквіваленті.
Перехід на тарифні плани «3 в 1…Плюс» можливий тільки з інших тарифних планів з послугою «3 в 1». Вартість заміни тарифного плану на будь-який з «3 в 1…Плюс» - 25 грн. з ПДВ та ПФ.
Перейти з тарифних планів «3 в 1…Плюс» можливо тільки на інші тарифні плани PEOPLEnet з послугою «3 в 1». Вартість заміни тарифного плану визначається тарифами нової моделі, на яку відбувається перехід.
Всі інші тарифи поза пакетної пропозиції, послуги та умови співпадають з відповідними тарифами пакетів«3 в 1 Міні», «3 в 1 Міді», «3 в 1 Максі».
Послуга є доступною для фізичних та юридичних осіб.
Детальнішу інформацію про тарифні плани «3 в 1 Міні Плюс», «3 в 1 Міді Плюс» та «3 в 1 Максі Плюс» можна отримати на сайті PEOPLEnet.